ISBN

9788365781178: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/przebiegla-i-ruda-john-macdonald-anna-esden-tempska-29936u

Cena:


Anty-Edyp

Autor: Gilles Deleuze

Anty-Edyp stał się pewnym stylem życia. sposobem bycia i myślenia. Jak nie stać się faszystą. nawet (czy wręcz szczególnie) wtedy. gdy ktoś uważa się za rewolucjonistę? Jak pozbyć się faszyzmu z naszej mowy i naszych czynów. z naszych serc i naszych przyjemności? Jak wytropić faszyzm. którym przesiąkło nasze zachowanie? Anty-Edyp jest Wstępem do Niefaszystowskiego Życia.

Michel Foucault

Gdy Anty-Edyp po raz pierwszy ukazał się we Francji. przez jednych został okrzyknięty arcydziełem. a przez innych heretyckim szaleństwem. W swojej najważniejszej książce Gilles Deleuze i Félix Guattari przeprowadzają błyskotliwą krytykę mieszczańskiego użytku z psychoanalizy i zarysowują projekt materialistycznej psychiatrii. dostarczając narzędzi pozwalających zrozumieć powiązanie chorób psychicznych i formacji

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 319.2


Nienawiść

Autor: Mariusz Zielke

Kuba Zimny otrzymuje propozycję napisania biografii znanego przedsiębiorcy Marka Sawickiego. twórcy korporacji biotechnologicznej Sawicki. która z małej kaszubskiej firmy przerodziła się w  europejskiego giganta na rynku farmaceutycznym.

Biografia ma być częścią kampanii reklamowej Sawickiego.zaprojektowanej przez słynnego Bruno Giacomo.

Tymczasem w otoczeniu Sawickiego. pozornie nieskazitelnego przedsiębiorcy. dochodzi do tajemniczych zbrodni – giną skonfliktowani z nim ludzie.

Kuba Zimny podejrzewa. że został zaangażowany w projekt nieprzypadkowo.

Sprawę morderstw będzie badał nielubiany przez policyjną wierchuszkę śledczy Lenz.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Star Force. Tom 3. Bunt

Autor: B.V. Larson

Trwa wielka międzygwiezdna wojna między istotami żywymi i maszynami. Siły Gwiezdne znalazły się po stronie maszyn – ale na jak długo?

Trzeci tom serii przynosi punkt zwrotny dla Kyle Riggsa i jego gwiezdnych marines. Jasne staje się. w jaki rodzaj wojny wplątała się Ziemia. Na łasce makrosów. ludzie muszą walczyć przeciwko nowym. najróżniejszym rasom obcych. zarówno takim. które zasługują na zagładę. jak i takim. które bronią się przed najeźdźcą. Czy nowi wrogowie mogą stać się sprzymierzeńcami? Czy Riggsowi i jego żołnierzom uda się zrzucić maszynowe jarzmo?

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


ISBN

9788381190787: Wydawnictwo

Format

5.99: https://woblink.com/ebook/w-harrarze-karol-may-30261u

Cena:


„Polakom i psom wstęp wzbroniony”. Niemiecka okupacja w Kraju Warty

Autor: Piotr Świątkowski

Polakom i psom wstęp wzbroniony – historia Kraju Warty opisana bez sentymentów. w piekielnie mocny sposób.

W większości książek związanych z okupacją niemiecką autorzy przedstawiają życie codzienne Polaków w Generalnym Gubernatorstwie. Piotr Świątkowski bez znieczulenia ukazuje obraz okrucieństw Niemców w Kraju Warty i szuka śladów wojny w naszych czasach. Odwiedza Polaka. który pomagał Niemcom w obozie w Chełmnie nad Nerem. razem z rodziną Franciszka Witaszka obala mit doktora–truciciela. wysłuchuje volksdeutscha. który nie czuje się winny. jedzie do niewielkiej wioski nad Prosną szukać ostatniego żyjącego świadka śmierci Żydów. W historiach tych przewija się też i spina książkę swoistą klamrą postać prof. Edwarda Serwańskiego. działacza konspiracyjnej niepodległościowej organizacji Ojczyzna. który za swoją niezłomną postawę był więziony we Wronkach. a później inwigilowany do 1989 roku przez SB.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9słownik ukrainsko polski, rekcja czasownika niemiecki ćwiczenia pdf, sztuka kochania pdf za darmo, meandry losu, przemysław słomski, filozofia oświecenia, stasiński maciej, nie dzwoń do mnie pdf, moze pora z tym skonczyc, tertio non datur, batalion 303, furier, nieprzysiadalność, adammichnik, marcin poręba filozofia, streetworking pdf, slonecki, dziewiaty mag, elibra, henryk sawka jakub sawka, dorota sumińska książki…