Tusz

Autor: Broadway Alice

Oszałamiający debiut! ​ Alice Broadway po mistrzowsku łączy fantastykę z tajemnicą i utopią. 

 

Każde zachowanie. każdy uczynek. każda ważna chwila zostawia ślad na Twojej skórze. Leora jest przekonana. że jej zmarły ojciec powinien zostać zapamiętany na zawsze. Wie. że zasługuje on. aby wszystkie jego tatuaże zostały usunięte i przekształcone w księgę skóry jako dowód dobrego życia. jakie wiódł.

Jednak kiedy odkrywa. że jego tusz zmieniono. a księga jest niekompletna. zaczyna się zastanawiać. czy tak naprawdę kiedykolwiek go znała.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 31.9


Apokryf Juliana

Autor: Bernaś Krzysztof

Koniec września 2014 roku. Warszawa. Trójkąt pomiędzy Pałacem Kultury i Nauki. Rondem Wiatraczna i praskim zoo. Odległa galaktyka miliardy lat temu. zanim w pewnym układzie planetarnym na skraju Drogi Mlecznej utworzyła się Ziemia i powstało na niej życie spokrewnione z tym. które zakończyła i tragicznie rozdzieliła katastrofa z odległej przeszłości.

Na Ziemię przeniknęli już… ONI…

Życie Juliana Żeniewskiego. młodego aspirującego pisarza. niespełnionego koszykarza i studenta warszawskiej uczelni. traci sens. po tym jak rzuca go dziewczyna. Wszystko się zmienia. gdy poznaje egzotyczną i tajemniczą studentkę aktorstwa z dalekiego kraju – Ajin. Choć pochodzą z zupełnie innych światów. łączą ich wspólne traumy i bolesna przeszłość. Przeżywają szalony romans

https://woblink.com/product-publication/download/133345/epub: 1

Cena:


Twoje nadprzyrodzone zdolności. Sprawdź. jak wiele potrafisz – PDF

Autor: Dispenza Joe

Autor tej książki to lekarz. naukowiec i współczesny mistyk w jednej osobie. który w swojej pracy wykorzystuje najnowsze odkrycia neuronauki i fizyki kwantowej. Dzięki tej publikacji dowiesz się. jak usunąć ograniczenia. które narzuca Ci przeszłość. samodzielnie się uzdrowić i stworzyć zupełnie nowe ciało i nowy umysł. Wreszcie zaczniesz w pełni przeżywać chwilę obecną i wykorzystywać szyszynkę. aby otworzyć umysł na mistyczny wymiar rzeczywistości. W ten sposób uda Ci się wyzwolić ze świata materialnego i zyskać świadomość istnienia rzeczywistości kwantowej. w której leżą nieograniczone możliwości. Przesuń granice swoich możliwości!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 59.5


https://woblink.com/product-publication/download/135579/epub

1:

:

Cena:


:

:

Cena:rodowód słowian, mirosław bochenek, kaja kaźmierska, pamietnik czarnego noska, civilization 3 poradnik, słowiańscy królowie lechii: polska starożytna, pakt ribbentrop beck pdf, 365 dni opinie forum, małe cycki, zły leopold tyrmand pdf, teraz matura 2018 matematyka poziom rozszerzony, wydawnictwo politechniki wrocławskiej, zbrodnia prawie doskonała…