Archistorie

Autor: Radosław Gajda

Dlaczego jedne budynki stają się odważnymi dziełami sztuki. a inne kojarzą się z nijakością i nudą? Co powoduje. że bryła z cegły. kamienia lub betonu może wywołać emocje? Co sprawia. że ludziom mieszka się wygodnie. i co nowego kryją budynki. które otaczają nas na co dzień?

Twórcy przełomowego bloga „ARCHITECTURE IS A GOOD IDEA” odkrywają fascynujące historie o architekturze. Dowiemy się. jakim cudem warszawski wieżowiec Cosmopolitan składa się z trzech podwieszanych mostów. dlaczego pewien blok w Kopenhadze przypomina Himalaje i co popchnęło Le Corbusiera do zaprojektowania superbloku.

Autorzy w prosty. przystępny i atrakcyjny sposób opowiadają o przestrzeni. która nas otacza w domu. w biurze. w czasie wolnym. Udowadniają. że budynki to nie tylko materiały. ale opowieś

29.9: https://woblink.com/ebook/od-niechcenia-leszek-mierzejewski-138989u

Cena:


ISBN

9788324168279: Wydawnictwo

Format

49.8: https://woblink.com/ebook/czy-prehistoryczne-zwierzeta-przetrwaly-agnieszka-weseli-joanna-dzdza-karl-shuker-justyna-sarna-139856u

Cena:


Nowoczesny Budda

Autor: Dawid Piątkowski

Przebudź się i połącz swą indywidualność z charakterem olimpijczyków. kreatywnością legendarnych twórców. wiedzą osiągania sukcesu najbogatszych oraz bezwarunkowym szczęściem mistrzów duchowych. Kiedyś niewyobrażalne było latanie. a wznieśliśmy się w powietrze. W przyszłości nirwana i przebudzenie staną się powszechne.

 

Stań się nowoczesnym Buddą

 

Pierwszy raz w historii ludzkości mamy możliwość czerpać wiedzę od najwybitniejszych postaci tego świata. Synergia nauk duchowych. sportu. biznesu. sztuki i nauki mają moc. by niewyobrażalnie zmienić życie. Aby to osiągnąć. musisz zrozumieć. że wszystko ma początek w umyśle. Zadając właściwe pytania i wytrwale poszukując odpowiedzi.

dasz sobie szansę. by zmienić się na zawsze.

 

Jesteś gotów

29.9: https://woblink.com/ebook/sztuka-tworzenia-rzeczywistosci-dawid-piatkowski-141205u

Cena:sekrety dusz czysccowych, syreny anna langner, odmiana przymiotnika po rodzajniku nieokreślonym ćwiczenia, e-booki, gang niewidzialnych ludzi pdf, zachowania organizacyjne pdf, pies który mówi, psychoonkologia w praktyce klinicznej, romans polityka, europejski model socjalny, teoria bezwzględności, tersytes, folwark zwierzęcy ebook, michał pieńkowski, ekologiczny styl życia, język rosyjski nauka od podstaw pdf, przemysław tacik, arnold schwarzenegger pamięć absolutna…