Co mówi Twoja krew. Holistyczne spojrzenie na wyniki badań laboratoryjnych

Autor: Ursinus Lothar

Autor. naturopata. opisuje. jak odczytywać laboratoryjne wyniki badań krwi. aby postawić diagnozę i zrozumieć pierwsze sygnały nieprawidłowości w pracy organizmu. rozpoczynające się stany chorobowe lub poważne odchylenia od normy. Jego celem jest omówienie standardowych wyników badań stosując holistyczne postrzeganie zdrowia. Wyjaśnia to w bardzo przejrzysty sposób. aby każdy sam mógł je zinterpretować. Podaje również wartościowe wskazówki na temat środków i metod terapeutycznych. które można zastosować samodzielnie. W swoich analizach powołuje się na medycynę antropozoficzną. Tradycyjną Medycynę Chińską. zachodnią medycynę naturalną. naukową medycynę laboratoryjną. oraz na swoje wieloletnie doświadczenie. Samodzielnie zinterpretuj wyni

14: https://woblink.com/ebook/czarny-deszcz-marek-tarnowicz-136769u

Cena:


ISBN

9788381511117: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/saladyn-irmina-wala-pegierska

Cena:


Mity zarządzania

Autor: Stefan Stern

To nie jest zwykła książka o zarządzaniu. Ani poradnik o tym. jak pracować więcej i szybciej. Wręcz przeciwnie. Jeśli przeszkadza wam mikrozarządzanie. irytuje was to. że wasz szef myśli. że zawsze ma rację. nie wiecie. co dzieje się w firmie i nie macie najmniejszej ochoty wysiadywać kolejnych nadgodzin w biurze – dobrze trafiliście.

Choć zaczynają od tego. że nie ma jednego dobrego stylu zarządzania. Stefan Stern i Cary Cooper pokazują. że istnieje wiele złych. Pierwszy. który w 2018 roku powinien być już tylko nieśmiesznym żartem. to samotny lider w stylu Johna Wayne’a: urodzony przywódca. nieustępliwy i mądrzejszy od wszystkich wokół. Kolejny – przerabianie firmy na oazy kreatywności w stylu biur znanych z filmowych start-upów. Jeszcze jede

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137496u

Cena: Jakub Ćwiek


ISBN

9788381511117: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/saladyn-irmina-wala-pegierska

Cena:


ISBN

9788381472234: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/-to-o-nas-piotr-c-138793u

Cena:prącie rasputina, lego harry potter lata 5-7 kody na postacie, andrzej z potopu, kolejne 365 dni online, hobfoll, dziewczyny z dubaju, jagoda wierzejska, księgi judaizmu, chłopak z katynia, bioprawo, autoafirmacja, baśń a bajka, handel ludźmi literatura pdf, papież innocenty, kup kochance męża kwiaty pdf, pocałuj tę żabę, witajcie w raju, obrońca jakiejś doktryny…