Mara

Autor: Joanna Baran

Żyjąc tak długo. Michelle nauczyła się jednego: kiedy los daje ci kilka chwil szczęścia. złap je mocno i nie puszczaj. bo prędko mogą się nie powtórzyć. Tak też zrobiła. kiedy w jej życiu ponownie pojawił się brutalnie zabity przed laty brat. a na horyzoncie zajaśniała szansa na długo wyczekiwaną miłość ukochanego. Jednak radość Michelle z odzyskania Caanana zostaje zakłócona przez serię niepokojących zdarzeń. które bezsprzecznie wskazują na pojawienie się kolejnego wroga pragnącego jej śmierci. Zdeterminowana zatrzymać swe szczęście jak najdłużej. podejmuje nierówną walkę z nieznanym przeciwnikiem. stawiając wszystko na jedną kartę.

Czy i tym razem będzie w stanie pokonać nieprzyjaciela raz na zawsze? Nie będzie to łatwe. tym bardziej że wróg jest potężny i nie przeb

24: https://woblink.com/ebook/kolko-sie-zakochuje-zyta-kowalska-30079u

Cena:


Kółko się zakochuje

Autor: Zyta Kowalska

Jakie są dziewczyny żyjące w kraju. w którym Paweł Deląg uchodzi za najprzystojniejszego Polaka?

Poznajcie Kółko: oto Czikita. zwana w pewnych kręgach Bonitą. romansująca z niewysokim. ale jurnym Latynosem. Ruda – łamaczka męskich serc i inicjatorka romantycznych porywów wewnątrz Kółka. Madzia. która w poszukiwaniu Idealnego Mężczyzny wyprawia się aż za ocean. Pola – wieczna doktorantka i dziewica. Ania. nieszczęśliwa narzeczona zabójczo ufryzowanego Kuby. I Zyta. Siostra Przełożona Kółka. rozdarta uczuciowo między członkiem Mensy a fanem motoryzacji.

Kółko odważnie zgłębia meandry męskiej filozofii życia. potyka się na zbyt wielu nieudanych związkach. staje w szranki na szybkich randkach i portalach. wybiera się nawet do wróżki.

28: https://woblink.com/ebook/jak-trafilem-w-zaswiaty-leszek-mierzejewski-30076u

Cena:


Siła charakteru

Autor: James Hillman

Oto książka. która przynosi pociechę i ukojenie wszystkim tym. którzy boją się zestarzeć. Napisana z niezwykłą delikatnością i wyczuciem. obdarza nas mnóstwem głębokich. oświecających wglądów i refleksji.

 „Los Angeles Times”

W swoim wielkim bestsellerze. Kod duszy. James Hillman ukazał w cudowny sposób centralną rolę i znaczenie. jaką w naszym duchowym i emocjonalnym życiu w dzieciństwie i młodości. odgrywa nasz charakter i osobowość. Tym razem. w tej oto wspaniałej książce. [74-letni] Hillman uzupełnia swoją analizę ludzkiego charakteru o niezwykle głębokie i rewolucyjnie odkrywcze refleksje odnoszące się do drugiej połowy życia człowieka.

„Aby w pełni się wykształcić i rozwinąć. charakter potrzebuje wielu dodatkowych l

29.25: https://woblink.com/ebook/zaraza-jerzy-ambroziewicz-30843u

Cena:


Kreta Subiektywnie

Autor: Piotr Gociek

Kreta subiektywnie – czyli wesołe zapiski dyletanta. Przewrotna opowieść o wyspie. na której im więcej zobaczysz. tym więcej pozostaje do odkrycia

– Co można robić nad zatoką. przy której tańczył Grek Zorba?

– Dlaczego król Grecji musiał nocować w wąwozie Samaria?

– Czego absolutnie nie należy mówić Kreteńczykom?

– Czy Knossos to archeologiczny Disneyland?

– Jak trafić na urodziny Giorgiosa i pozostać trzeźwym?

– Co polscy żołnierze w służbie rosyjskiego cara robili na Krecie?

– Które miasto wyspy było dumą Rzymu i dlaczego nic o tym nie wiecie?

– Dlaczego autor spacerował po Rethymnonie w górze od pidżamy. żółtych szortach i z fuksjową parasolką?

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5kamienie na szaniec, opieka nad ciężarną, fizyka halliday pdf, czynności wyjaśniające w sprawach o wykroczenia, ks andrzej luter, traktaty norymberskie, łechtanie, anna skórska, programowanie strukturalne i obiektowe, angielski wszystkie czasy pdf, dwudziestolecie międzywojenne książki, brzychcy, psychologia a wyzwania dzisiejszej pracy, książki o aspergerze, opieka okołooperacyjna, zombie island poradnik, wojciech lipoński, michał szurek, renata wojciechowska, ciemnośc…