Gwiazdkowy ślub lorda Chalfont

Autor: Helen Dickson

Jane Mortimer po nagłej śmierci ojca wraca do Anglii. aby rozpocząć nowe życie. Podczas powrotnego rejsu zaprzyjaźnia się z uroczą młodą damą. Octavią Lansbury. i przypadkiem ratuje ją przed wypadnięciem za burtę. Po tym incydencie Octavia przedstawia pannę Mortimer starszemu bratu. lordowi Christopherowi Lansbury’emu. który z wdzięczności proponuje Jane posadę guwernantki. Nie przeszkadza mu to jednak traktować ją z wyższością i chłodną rezerwą.

 

Jane mimo to przyjmuje propozycję i szybko odnajduje się w nowej roli. Zjednuje sobie sympatię wszystkich domowników. nawet wyniosłego Christophera. Kiedy między nimi zaczyna budzić się uczucie. Jane otrzymuje list. który bardzo skomplikuje jej życie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


Mity narodów Europy

Autor: Jan Tetter

Mity narodów Europy to skarbnica informacji o wydarzeniach. bogach. herosach i pozostałych postaciach z mitologii rzymskiej. greckiej. germańskiej. nordyckiej. bałtyckiej czy słowiańskiej. Uszeregowane alfabetycznie w encyklopedii hasła odpowiedzą na tak szczegółowe pytania jak: kim są nereidy. peliady i nimfy; w jaki sposób narodził się Dionizos; jakie wieczne męki w Tartarze cierpi Tantal; czym jest drzewo życia Yggdrasil; w jaki sposób można dostać się do Asgardu – siedziby bogów; w jakim wieku został ukoronowany Artur – legendarny wódz Brytów; po czym można poznać strzygę; dlaczego brownies nie należy wynagradzać inaczej niż miseczką mleka; w jaki sposób narodzili się centaurowie – pół konie. pół ludzie. To kompendium wiedzy mitologicznej przyda się nie tylko pasjonatom historii i ludowyc

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


Przygody Hucka. WYDANIE DWUJĘZYCZNE angielsko-polskie

Autor: Mark Twain

Autor słynnego Księcia i żebraka po raz kolejny na głównego bohatera swojej powieści. skierowanej głównie do młodzieży. wybiera chłopca. Huckleberry Finn. którego wielu czytelników zna z Przygód Tomka Sawyera. ucieka z domu i wyrusza przed siebie. przeżywając mnóstwo przygód i poznając na swej drodze wielu ludzi. Twain z humorem opowiada losy młodego włóczykija. ale porusza też poważne problemy społeczne. a czyni to w sposób przystępny dla najmłodszych odbiorców. Lektura. którą naprawdę warto przeczytać. niezależnie od naszego wieku.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki nasz

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 4


David Copperfield. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

David Copperfield autorstwa słynnego Charlesa Dickensa to wielowątkowa powieść obyczajowa. opowiadająca losy wrażliwego dziecka. a potem dorastającego młodzieńca. Dickens z typową dla siebie przenikliwością obnaża problemy społeczne XIX-wiecznej Anglii. wprowadza do swojej historii niesamowicie barwnych bohaterów. wzrusza i skłania do refleksji. To z pewnością jedno z najważniejszych dzieł tego angielskiego pisarza. w którym zawarł wiele wątków autobiograficznych. co sam niejednokrotnie podkreślał.

 

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych pub

:

Cena:


ISBN

9788301203979: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/konstantynopol-nowy-rzym-miasto-i-ludzie-w-okresie-wczesnobizantyjskim-miroslaw-j-leszka-140328u

Cena:


Świerszcz za kominem. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

W czasach Charlesa Dickensa. gdy zimą gromadzono się całymi rodzinami w ciepłych domach. centralnym pomieszczeniem była kuchnia. Za kominem cykał chroniący się przed zimą świerszcz. podszeptywał czasem swoje dobre rady. Pomógł i tym razem. Mimo upływu dziesiątek lat „Świerszcz za kominem” nadal jest uniwersalną opowieścią o miłości. która nigdy nie gaśnie i nigdy nie jest nieprawdziwa.

Wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie at

:

Cena:soldiers ludzie honoru 2, przypisy końcowe, zioła zdjęcia i nazwy, martel frederic, rana postrzalowa, heidi murkoff pierwszy rok życia dziecka, elektronika dla wszystkich, odmiany szczurów, zapośredniczenie, techniki manipulacji pdf, bajki z policja, słownik medyczny łacina, etyka protestancka a duch kapitalizmu pdf, opowiadania prostytutki, podpalacz, wyższa szkoła w bydgoszczy, longin majdecki, duński przepis na szczęście, balladyna autor…