Mechanik. Kulisy padoku F1 i tajemnice rywalizacji

Autor: Priestley Marc

Świat Formuły 1. jakiego jeszcze nie znałeś!

Ukryty stetoskop przykładany do maszyny tankującej. wojskowe systemy szyfrowania wprowadzone w obawie przed szpiegami czy kombinezony przygotowane przez Europejską Agencję Kosmiczną… Tam. gdzie o wyniku decydują ułamki sekund. każda nowinka może być na wagę złota.

Marc „Elvis” Priestley przez blisko dekadę pracował jako mechanik McLarena i był częścią wielkiego świata Formuły 1. Imprezował z Schumacherem. Räikkönenem i innymi kierowcami. Był naocznym świadkiem wojny między Hamiltonem i Alonso. Za swe wybryki kilka razy o mało nie wyleciał z pracy.

W wysokooktanowej atmosferze pasów startowych Formuły 1 reflektory najczęściej skierowane są na wielkie gwiazdy. A jednak. bez wiedzy technicznej. determinacji i obsesji w

:

Cena:


Puste krzesło

Autor: Jeffery Deaver

Małym. sennym miasteczkiem wstrząsa seria tragicznych wydarzeń. Kilkunastoletni Garret. znany z odrażającego. dziwacznego hobby – hodowli owadów – jest podejrzany o zamordowanie kolegi i uprowadzenie oraz prawdopodobnie zabicie dwóch dziewcząt. Lokalnej policji przychodzi z pomocą sparaliżowany. wybitny nowojorski kryminalistyk Lincoln Rhyme. który za dwa dni ma zostać poddany operacji w tutejszym Centrum Medycznym. W zorganizowanym naprędce laboratorium bada i analizuje nikłe dowody.

Tymczasem poszukiwania Owadziego Króla trwają. wreszcie udaje się go ująć. ale nie wiadomo. gdzie są i czy żyją jego ofiary. Schwytanego Garreta niespodziewanie uwalnia z aresztu asystentka i przyjaciółka Rhyme’a. Amelia. intuicyjnie przekonana. że chłopiec jest niewinny. Wtedy jednak sama staje się jego zakładniczką. Pościg rozpoczyna się na nowo…

Jeffery Deaver – jest autorem wielu powieści z gatunku thrillerów. Z wykształcenia dziennikarz i prawnik. Przez kilka lat współpracował z dziennikami ‚New York Times’ i ‚Wall Street Jurnal’. Był także doradcą prawnym jednej z większych firm na Wall Street. Zaliczany jest do grona najbardziej poczytnych i nagradzanych pisarzy amerykańskich. Światową sławę przyniósł mu ‚Kolekcjoner Kości’ – pierwsza powieść. w której pojawiła się para detektywów: Lincoln Rhyme i Amelia Sachs. Książkę zekranizowano. a w głównych rolach wystąpili Denzel Washington i Angelina Jolie.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


ISBN

9788381373302: Wydawnictwo

Format

103.2: https://woblink.com/ebook/rodo-ochrona-danych-osobowych-przewodnik-po-zmianach-z-nowa-ustawa-odo-barbara-pioro-130014u

Cena:


ISBN

9788393702626: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/odkryj-swoj-zywiol-ken-robinson-31048u

Cena:


ISBN

9788324055241: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/swiat-musi-miec-sens-klich-aleksandra-129211u

Cena:


Czego mąż ci nie mówi?

Autor: David Murrow

Mężczyźni od najmłodszych lat uczą się skrywać swoje uczucia i najgłębsze pragnienia. Tęsknią za bliskością ze swoimi żonami. ale nie wiedzą. jak ją osiągnąć. David Murrow z właściwą sobie dociekliwością i lekkością wkracza w ten milczący świat i ujawnia największe męskie sekrety. Odkrywa przed nami to. co każdy mężczyzna czuje. ale czego nie może lub nie potrafi wyjawić.

Ta książka pomoże ci lepiej rozumieć swojego męża. bardziej go kochać i szanować.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.99prawo i piesc, krzysiu gdzie jesteś torrent, przygody odyseusza streszczenie przygód, jak być rodzicem jakim zawsze chciałeś być, nostradamus przepowiednie pdf, sycylia przewodnik pdf, bezrobocie pdf, audiobook hobbit czyli tam iz powrotem, nie szukaj mnie, pierwsza pomoc podręcznik dla studentów pdf, dług honorowy, iwona chrzanowska pedagogika specjalna pdf, odbić się od dna, bóg nigdy nie mruga pdf, idealna dziewczyna, do wszystkich chłopców, których kochałam…