Nie ma jak u mamy

Autor: Magdalena Witkiewicz

Sprawdźcie co wydarzyło się przez ten czas u ekscentrycznej Zofii Kruk. jak potoczyły się losy Milaczka i na kogo wyrosła rezolutna sąsiadka zwana Bachorem.

 

Kiedy tak naprawdę zaczyna się kryzys wieku średniego. czy jedwabna piżama to odpowiedni strój by wystąpić przed własnym szefem i czy łatwo jest zwolnić nianię i wdrożyć „Projekt Matka” to tylko niektóre z wyzwań. przed którymi staną bohaterki bestsellerowej serii o Milence.

 

Po przeczytaniu tej książki zapragniesz przytulić wszystkich. których kochasz!

 

Magdalena Witkiewicz jak zwykle uroczo. mądrze i z humorem opowiada o kobietach i ich życiowych rozstajach. O sile. która w nich tkwi i o wielkiej potrzebie happy endu. Daje swoim czytelniczkom to. co najcenniejsze: przyjaźń. wsparcie i

35.9: https://woblink.com/ebook/przemilczane-ostrowska-joanna-134121u

Cena:


Źródła sporu o Amoris laetitia

Autor: Jarosław Kupczak

Z wielkim napięciem oczekiwano na publikację adhortacji Amoris laetitia. Liczono na to. że papież Franciszek zajmie jasne stanowisko w kwestiach najbardziej kontrowersyjnych. jak stosunek do osób rozwiedzionych żyjących w nowych związkach oraz do osób homoseksualnych. Tak się jednak nie stało. co więcej – dokument zaczął być interpretowany. w zależności od poglądów i oczekiwań. w sposób całkowicie różny. Profesor Kupczak przygląda się jednak nie samej adhortacji. ale poprzedzającym ją dwóm sesjom Synodu Biskupów (2014–2015). poświęconym rodzinie w Kościele i świecie współczesnym. To na nich rozgorzał spór nazwany przez autora „najgorętszym od czasu zakończenia Soboru Watykańskiego II”. dotyczący zwłaszcza etyki seksualnej i „nowej wrażliwości” Kościoła. Na ile temperatura sporu wynikała z siły skrajnych stanowisk. na ile zaś została podgrzana przez media? W jakim stopniu inspiracją dla toczonych dyskusji było stanowisko ojców synodu. w jakim natomiast presja kultury masowej i próba wymuszenia zmian obyczajowych? Wreszcie. czy rzeczywiście możemy mówić o rewolucyjności i przełomowości obecnego pontyfikatu. czy raczej o ciągłości i kontynuacji w teorii i praktyce Kościoła? Między innymi na te pytania odpowiada książka Źródła sporu o Amoris laetitia.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 33.99


Projektant

Autor: Marius Gabriel

Olśniewająca historia osadzona w świecie wielkiej mody i Paryża

Świeżo upieczona mężatka Copper Reilly przybywa do Paryża zaraz po wyzwoleniu miasta w 1944 r. Kiedy paryżanie celebrują odzyskanie wolności. ona czuje. że utknęła w więzieniu nieszczęśliwego związku. Po kolejnej zdradzie męża Copper żąda separacji.

Wkrótce kobieta odnajduje bratnią duszę w osobie skrytego projektanta mody w średnim wieku. Okazuje się. że Riley przypadkowo poznaje Christiana Diora. Jego bojaźliwa natura i niechęć do sławy zderzają się z odważnym blaskiem projektów. które tworzy..

Copper czuje. że mężczyzna jest geniuszem i próbuje odkryć go dla reszty świata. Z aparatem i maszyną do pisania rzuca się w szalony świat dziennikarstwa modowego. Bardzo szybko przekona się. że cena za spełniani

:

Cena:


Córka kwiaciarza

Autor: Karolina Kowalska

Karolina jak magnes przyciąga do siebie dziwnych mężczyzn i kłopoty. Próbując uciec zarówno od jednych. jak i drugich. wikła się w coraz bardziej niebezpieczne tarapaty. Gdy znajduje się w sytuacji na pozór bez wyjścia. okazuje się. że to dopiero początek. Wśród typów spod ciemnej gwiazdy odnajduje bowiem ojca. właściciela okrytej złą sławą kwiaciarni. który niespodziewanie dostrzega w Karolinie talent do prowadzonych przez siebie podejrzanych interesów…

Czy zwykła dziewczyna poradzi sobie w świecie. w którym przyjaciel z dnia na dzień staje się oprawcą. kochanek – zdrajcą. a dotychczasowy wróg – jedynym przyjacielem?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 20


:

:

Cena: 7.99


Wydawnictwo

Novae Res: Format

134591

https://woblink.com/product-publication/download/134591/epub: 1

Cena:


Gra w yote

Autor: Michrowski Tadeusz

Wyrzucony z Akademii Teatralnej student wpada w falę ostatniego w Polsce poboru. Przekorę artysty sąd wojskowy kwituje zesłaniem do kompanii karnej. 

Jednostka. która ma żołnierzy resocjalizować. okazuje się zagłębiem przekrętów i wypaczeń. Najbardziej nieprzystosowani mogą dać się złamać… Albo współpracować. 

Drużyna rusza na wojnę z dowódcą i kapralami. Konflikt przeradza się w podważenie zasad. które odnoszą się do czegoś znacznie ważniejszego niż służba wojskowa i gdy przychodzi „wolność”. okazuje się. że życie poza zasiekami kompanii jest takim samym więzieniem. 

Poza armią zostaje tylko marzenie szaleńca. Wyruszyć tam. gdzie gubi się nawet Google Maps. i stworzyć królestwo. w którym wolność będzie prawem. Tylko jak wyraża się cenę wolności i czym jest n

39: https://woblink.com/ebook/turysta-senior-na-rynku-uslug-hotelarskich-tokarz-kocik-anna-marta-sidorkiewicz-agnieszka-sawinska-134786u

Cena: Marta Sidorkiewiczwładca świata pdf, dowody na istnienie, jak wojtek został strażakiem pdf free, mróz immunitet pdf, słownik obrazkowy angielski pdf, omerta (powieść), try ella frank, władca tyru, eliza orzeszkowa wiersze, żona na zamówienie, dieta makrobiotyczna książka pdf, logistyka w sytuacjach kryzysowych, zagadki ortograficzne dla dzieci, encyklopedia pdf, kawaly o chucku, posacki, slownik motywow literackich, polska anarchia, ibuk opinie…