Zdarzyło się w Mediolanie

Autor: Rachael Thomas

Włoski potentat budowlany Antonio Di Marcello podejmuje wyzwanie. by przeżyć dwa tygodnie bez pieniędzy i kart kredytowych. Pod przybranym nazwiskiem rozpoczyna pracę w Mediolanie jako mechanik samochodowy. Odkrywa. że w biurze warsztatu pracuje Sadie Parker. z którą przed czterema laty spędził miłosny weekend. Zapadła mu głęboko w serce. lecz musiał się z nią rozstać. by wypełnić rodzinne zobowiązania. Jeszcze większym szokiem jest dla niego odkrycie. że Sadie ma trzyletniego syna…

 

Druga część miniserii ukaże się w lutym.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Jad

Autor: Daniel Karpiński

Budujący ołtarz w toledańskiej katedrze architekt. Narcizo Tome. podczas ucieczki od swojej kochanki niechcący przyczynia się do śmierci prokuratora Toledo. W strachu przed inkwizycją wydostaje się z miasta balonem. Jego żona. Esperanza. postanawia pod przebraniem kontynuować prace w katedrze. Tymczasem Narcizo zostaje pastuchem i torreadorem w hodowli byków. wędruje przez Sierra Madre z bandą wyjątkowo wykształconych zbójców. zajmuje się wypasem owiec i produkcją serów. aż wreszcie po wielu latach powraca do miasta w dniu konsekracji ołtarza. Czy będzie mu dane odnaleźć spokój duszy i przebaczenie?

Ta wielowarstwowa powieść zabiera czytelnika do fascynującego świata pełnego kolorów. zapachów i smaków. od których nie sposób się uwolnić. Znajdziemy tu fikcyjną opowieść o losach Mai z obra

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 24logik osobowość, stephen king ebook za darmo, potocznie o karze smierci, programowanie dla początkujących pdf, mroczniej pdf za darmo, łatwy sposób na rzucenie palenia pdf, wszystkie mudry lecznicze pdf, podstawy farmakologii, atlas hematologiczny z elementami diagnostyki laboratoryjnej i hemostazy, anne bishop inni tom 6, zdrowie człowieka w niezdrowym świecie pdf chomikuj, syzyfowe prace online, cecha egoisty, use of english matura rozszerzona pdf, powrót sherlocka holmesa, nieprzyzwoite…