The Life and Adventures of Martin Chuzzlewit

Autor: Charles Dickens

Martin Chuzzlewit by Charles Dickens is a story of selfishness. greed. and hypocrisy. The central character is old Martin Chuzzlewit. whose selfishness and cynicism. combined with his great wealth. cause him to mistrust everyone around him. Also a major character in the story is his relative. Mr. Pecksniff. an accomplished hypocrite. who covers his avarice with a mask of smooth piety and humility. Martin Chuzzlewit is a picaresque novel. which follows the genre convention of depicting the humorous adventures of a roguish hero of low social class who lives by his wits and corrupts society. As in most picaresque novels. the primary objective is social satire or criticism.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 24.9


Opowieści niezwykłe

Autor: Andrzej Sarwa

„W stronę horyzontu. Opowieści niezwykłe” to najnowsza edycja niesamowitych opowieści autorstwa Andrzeja Juliusza Sarwy. Zbiór składa się z pięciu opowiadań jednego z najlepszch polskich autorów grozy. Tyle. że w tym zbiorku do klasycznej grozy. utrzymanej w klimacie literatury postromantycznej. można zaliczyć tylko trzy. które budzą dreszcz strachu. a których lepiej nie czytać po zmroku. Dwa pozostałe – pierwsze i ostatnie – to. nostalgiczne opowieści o życiu. dorastaniu. cierpieniu i umieraniu jednak bez elementów horroru. Opowiadania owe mówią o świecie. którego już nie ma. ale także o nadchodzącym kresie każdego człowieka. Największym atutem tego zbioru opowiadań jest styl pisarski Andrzeja Sarwy. pięknie stylizowany język. który autor dostosowuje do okresu w jakim toczyła się akcja op

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.9


Pojednanie

Autor: Lauren Rowe

Gdy raz przestąpisz próg Klubu. uzależnisz się od jego zagadkowego i zmysłowego świata niebezpieczeństwa i burzliwego uczucia.
Odkryli najpiękniejszą miłość. I tajemnicę Klubu. Teraz muszą go zniszczyć. zanim Klub zniszczy ich…

Jonas: „Takiej miłości jak nasza nigdy nie było i nigdy nie będzie. Jesteśmy najpiękniejszą love story. jaką kiedykolwiek opowiedziano. Nasza miłość jest tak potężna i tak bezgraniczna. że wydaje się tylko snem…”
Tajemniczy Klub połączył milionera Jonasa Faradaya i piękną studentkę Sarah Cruz. Ich niepohamowana namiętność przerodziła się w głębokie uczucie. Lecz Jonas wciąż nie może sobie wybaczyć. że naraził Sarah na śmiertelne ryzyko. Wciąż zmaga się ze swoimi demonami.
Jest tylko jeden sposób. by mógł wyzwolić się od swojej

:

Cena:


ISBN

9788379950836: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/zatopic-niezatapialna-anna-kantoch-pawel-dobkowski-marcin-dobkowski-anna-hrycyszyn-27975u

Cena:międzynarodowe stosunki kulturalne, scenariusz teatralny dla dzieci, awesta pdf, podstawy pielęgniarstwa tom 2, izabela nowacka, owady w polsce, moje życie jest moje, gry legocity, excel podręcznik pdf, filmy luc besson, filozofia historii, seria z chylka, ferdydurke opracowanie pdf, jakbyś kamień jadła pdf, zarządzanie teoria i praktyka koźmiński pdf, katarzyna konopka, on wrócił, młoda polska charakterystyka epoki…