Włóż buty i idź naprzód. O odnalezieniu sensu. pokonaniu lęku i zniechęcenia

Autor: Joël Pralong

Dobrze jest czuć się w swym życiu jak w dopasowanych butach. Joël Pralong. od lat wspierający ludzi pogubionych. we Włóż buty i idź naprzód! wskazuje ścieżki. na których można znaleźć spokój duszy. uciec od świata rządzonego przez hedonizm.

Zanim dopadnie cię depresja lub wypalenie. „idź ku sobie”. pozwól jak najszybciej przyciągnąć się wewnętrznemu wezwaniu płynącemu z twej duszy. a poczujesz się przyjęty. kochany. rozpieszczany. pocieszany. jak dziecko pocieszane przez swoją matkę.(fragment książki).

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 28.99


ISBN

9788373778979: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/mozesz-uzdrowic-swoj-umysl-recepta-na-eliminacje-stresu-i-leku-oraz-poprawe-sprawnosci-umyslu-mona-lisa-schulz-louise-hay-135858u

Cena: Louise Hayjak słuchać żeby dzieci do nas mówiły, antropologia kulturowa pdf, dynastia miziołków pdf darmowy, testament mróz pdf, preparatyka organiczna vogel, wieża świtu pdf, e-pielgrzym, podstawy finansów korenik pdf, magda pawłowska, pod klątwą, bożena wander, el principle, niepełnosprawność intelektualna książki, sofokles antygona opracowanie, zanim umarłam…