https://woblink.com/product-publication/download/140311/epub

1: Autor

Autor

:

Cena:


Dama kameliowa. Wydanie dwujęzyczne en-pl

Autor: Aleksander Dumas (syn)

Aleksander Dumas. podobnie jak jego ojciec. trwale zapisał się w historii literatury. Jego Dama kameliowa to arcydzieło gatunku melodramatu. które mimo upływu lat dalej tak samo porusza i wstrząsa czytelnikiem. Opowieść o Małgorzacie Gautier. paryskiej kurtyzanie i Armandzie Duval to tragiczna historia miłosna. którą autor oparł na własnych doświadczeniach. Przejmujące losy dwojga kochanków. którym na drodze do szczęścia stoją społeczne konwenanse i uprzedzenia. dzięki talentowi pisarskiemu autora wywołują prawdziwe. silne emocje. Dama kameliowa to książka. która po przeczytaniu jeszcze długo żyje w sercu czytelnika. 

Ebook z gratisami – ebookami w prezencie od wydawnictwa Wymownia.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla 11.5: https://woblink.com/ebook/malenka-dorrit-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-140574u

Cena:biedne kraje, józef dobosz, łuszczyca pdf, miasto królewskie, gazeta pdf, z przysłowiami za pan brat, wieczna wojna pdf, mali bogowie 2 pdf chomikuj, bogusław bagsik magdalena bagsik, mity polskie, political fiction książki, biblioteka ebooków, protokół autoimmunologiczny pdf, krzysztof warchoł program nauczania wychowania fizycznego pdf chomikuj, ucho igielne myśliwski, dług nina pdf…