Szkoła Memów

Autor: Marek Kaczmarzyk

Memy są „genami kultury”. Ich przykładami są idee. melodie. plotki. teorie naukowe czy elementy programu nauczania. Marek Kaczmarzyk w swojej najnowszej książce wyjaśnia. w jaki sposób memy przenoszą się między umysłami oraz jakie ma to znaczenie dla uczenia się i rozwoju dziecka. ‚Nasza przeszłość świadczy o tym. że mamy spore możliwości. chociaż dotąd nie byliśmy w stanie wykorzystać ich najlepiej. Problem w tym. że utarte ścieżki ludzkiego myślenia. utrwalone tradycją i przyzwyczajeniem. zmieniają się czasami w wygodne autostrady. którymi mkniemy do celu tak szybko. że nie dostrzegamy mijanych po drodze krajobrazów. Zmiana perspektywy może w takim przypadku dać bardzo wiele. Nowy punkt widzenia nie zmieni rzecz jasna samej rzeczywistości. ale może da nam szansę na

:

Cena:


9788373779532

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/jak-stworzyc-umysl-sekrety-ludzkich-mysli-ujawnione-kurzweil-ray-136483u: https://woblink.com/product-publication/download/136483/epub

Cena:


Piękno i zamęt

Autor: Weronika Kulesza

22-letni Sober jest byłym wokalistą zespołu The Beat. Po dwukrotnym morderstwie ucieka i zaszywa się na przedmieściach Londynu. Zaczyna wieść spokojne życie cichego psychopaty mordującego nocą w pobliskich ruinach krematorium. Sober wyznaje prawo: jeśli mam żyć na tym świecie. to przynajmniej tak. jak chcę. I tak jest. Nikt się go nie czepia. wszyscy dawno zostawili go w spokoju. Nikt jednak nie przestał się go bać. Obłąkaniec. psychiczny. nienormalny – tak widzą go sąsiedzi. Ale on dobrze wie. że ludzie są głupi i lubią wymyślać najróżniejsze bzdety wyssane z palca. Bo Sober jest wyjątkowy. jedyny w swoim rodzaju. uzdolniony artystycznie i świadomy swojej wartości. Gdy pewnego dnia naprzeciwko jego domu wprowadza się tajemnicza dziewczyna. która mogłaby zostać jego bratnią duszą. c

:

Cena:mroczna połowa, kultura muzułmańska, akademia dashofera, bajki mp3 do pobrania, złączeni pokusą pdf doci, michał sutowski, helena szewczyk, technik usług kosmetycznych książka pdf, piotr stalmaszczyk, jego orgazm później pdf, igor chmielnik, polskie złudzenia narodowe, ebook kindle, toksykologia książka pdf, kompendium wiedzy o logistyce, ksiazki do sluchania, to jest chemia pdf, osobisty trener, sposób na elfa tekst, wiedźmin czas pogardy, komunikacja z pacjentem pdf, scena polityczna, gułag anne applebaum, związek młodzieży polskiej zet…