Hermes Trismegistos

Autor: Tadeusz Zieliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Świat starożytny. w okresie narodzin Zbawiciela ugrzązł ostatecznie w samolubstwie. niedowiarstwie i rozpuście; obłudne reformy pierwszego cesarza rzymskiego żadnego pokarmu nie dawały sercu; filozofia ostrzyła swój dowcip w sporach bezpłodnych; z wyzłoconych świątyń spoglądały na modlących się wspaniałe. lecz zimne i obojętne bałwany. Wtenczas ozwał się głos z Nieba. zwiastujący pokój ludziom dobrej woli – i ludzie usłuchali tego głosu i zostali zbawieni… To wyobrażenie o zwycięstwie chrześcijaństwa nad otaczającym je światem starożytnym odznacza się prostotą i dostępnością; przyjaciel idei chrześcijańskiej skłonny będzie

39.9: https://woblink.com/ebook/inny-punkt-widzenia-2-grzegorz-miecugow-32121u

Cena:


ISBN

9788380643505: Wydawnictwo

Format

9: https://woblink.com/ebook/z-rawenny-pamiatki-rawennackie-corka-teodozjusza-ostatni-przytulek-dantego-zdzislaw-morawski-32129u

Cena:


Reprywatyzacja

Autor: Tomasz Luterek

Tym. co odróżnia tę książkę od innych opracowań poświęconych reprywatyzacji. restytucji. a także prywatyzacji jest odejście od fragmentarycznego traktowania tych procesów na rzecz szerokiego spojrzenia. Dlatego uważam. że w warstwie poznawczej jej głównym walorem jest interdyscyplinarne spojrzenie na problematykę zmian własnościowych w okresie ostatnich 70 lat w Polsce i w innych krajach naszego regionu. Autor jest z wykształcenia prawnikiem. posiada praktykę rzeczoznawcy majątkowego. a więc wiedzę ekonomiczną. a w tej książce legitymuje się również bogatą wiedzą historyczną i ciekawymi przemyśleniami politologicznymi. Nie stroni też od formułowania założeń aksjologicznych. Szczegółowe potraktowanie omawianych zagadnień oraz bogata dokumentacja prawna i historyczna przedstawiona w

34.9: https://woblink.com/ebook/ogien-sprawiedliwosci-piotr-langenfeld-32638u

Cena:


Jak się uczymy?

Autor: Daniel L. Schwartz

Czy kiedykolwiek nauczałeś?

To pytanie retoryczne. Oczywiście. że tak.

Ludzie mają podstawową potrzebę. by się nawzajem nauczać. Robią to nauczyciele. rodzice. przyjaciele. rodzeństwo. plotkarze i pracodawcy. Uczymy innych najróżniejszych rzeczy: pokazujemy gościowi z innego miasta drogę do muzeum. zapoznajemy go z rozkładem podmiejskiej kolejki. uczymy dziecko jeść widelcem. kolejny raz pokazujemy szczeniakowi. jak zrobić siad. Ludzie uczą nawet samych siebie.

Biorąc pod uwagę. że nauczałeś. przypomnisz sobie zapewne sytuacje. w których nauczanie nie działało tak. jak powinno. Spróbowałeś innego podejścia i rezultaty były lepsze. Oto częsty przykład: ktoś prosi cię o wskazówki dotarcia do budynku czy sklepu. ty odpowiad

:

Cena:


ISBN

9788380644205: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/pierscienie-historyczne-polskie-franciszek-jaworski-32277u

Cena:medycyna praktyczna neurologia, pieśń świętojańska o sobótce streszczenie, piotr napieralski, louise hay pdf, unaczynienie głowy, system rynkowy, estetyka słowa, popiół i diament, poemat slowackiego, andrzej barwijuk, wzorcowy plan kont z komentarzem pdf, mróz audiobook, gawędy o sztuce, mój alex, maciej zachariasiewicz, budowa stopy, badania jakościowe pdf…