Fourteen notes

Autor: Krzysztof Łanda

The Church has always been intrinsically linked to politics. although it would never admit that. Information is the most valuable commodity of the 21st century. a power which can be used to either create or destroy. It is behind the Vatican walls that strategies. and means that can change the world are being developed. One of them. stored on a memory stick. has exactly that power. Giuseppe. a long-serving employee of archbishop Luca receives a seemingly straightforward task of delivering the information to the Monastery. This information is more valuable than the life of one man and Guiseppe owes a debt of gratitude to the archbishop. A major threat to the Church turns out to be the Church itself. There is an enemy on the inside and hence special precautions are necessary.

Expect plot twists worthy of the best action films. Shooti

31.5: https://woblink.com/ebook/jestes-moim-swiatlem-abbi-glines-124632u

Cena:


Gdzie rosną pieniądze

Autor: Dymmel Joanna

Rata kredytu. rachunki. jedzenie – i pensja z głowy? I kolejny raz nici z wypadu w góry. Znowu nic nie odłożysz… Ech. gdyby tak wygrać w totka…

Stop! A co. jeśli tak naprawdę ty już masz pieniądze?

Rozejrzyj się po swoim mieszkaniu: w szafach nieużywane ubrania. które mogliby nosić inni. na półkach wazony z PRL-u. na które polują kolekcjonerzy. i mnóstwo gotówki zamrożonej w szufladach. pawlaczu i piwnicy!

Oto pierwszy poradnik. który:

• odblokuje Twoje myślenie o pieniądzach

• pokaże Ci. jak skutecznie zrobić porządek w mieszkaniu i dostrzec wartość rzeczy. które posiadasz

• nauczy Cię. jak prawidłowo konstruować ogłoszenia. pakować przesyłki oraz zamieniać stare graty w przydatne i użyteczne przedmioty.

Marie K

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8


Żywienie dziecka w pierwszym roku życia

Autor: Magdalena Czyrynda-Koleda

Droga Mamo. drogi Tato!

Z doświadczenia wiemy. jak wiele wątpliwości dotyczących żywienia niemowlęcia mają rodzice. Karmić naturalnie? Jeśli tak. to jak długo? Czy dziecko jest już gotowe na nowości i stały pokarm? Kiedy zacząć podawać mu produkty zawierające gluten? Czy tak małe dziecko może jeść orzechy i truskawki? A jeśli tak. to kiedy? Czy porcje są wystarczające i czy maleństwo się najada? Nie dajcie się zwariować! Polegajcie na swojej intuicji. a przede wszystkim wsłuchajcie się w potrzeby Waszego dziecka. Przyda się Wam też porządna porcja wiedzy oraz inspiracje. co i jak gotować – to wszystko znajdziecie w tym poradniku napisanym przez doświadczone dietetyczki!

Książka zawiera:

· Ponad 120 sprawdzonych przepisów i inspiracji

39.9: https://woblink.com/ebook/wojna-a-kultura-olzacka-elzbieta-126028u

Cena:


Ceny transferowe

Autor: Mariusz Makowski

Polityka cen transferowych zgodna z przepisami prawnymi ma olbrzymie znaczenie – zarówno dla organów podatkowych. jak i dla podatników.

Książka w praktyczny sposób przedstawia obowiązki nałożone na podmioty powiązane. a następnie „krok po kroku” opisuje tworzenie dokumentacji dla różnego rodzaju transakcji. Uwzględnia zmiany obowiązujące od 2018 r.. które dotyczą m.in.:

● podmiotów zobowiązanych do płacenia podatku od dochodów uzyskiwanych za pośrednictwem zagranicznych spółek kontrolowanych (CFC);

● podmiotów wchodzących w skład największych grup kapitałowych zobowiązanych do składania raportów CBC (country by country report);

● przesłanek wyłączenia z kosztów uzyskania przychodów części wydatków związanych z nabyciem usług czy świadczeń niema

20: https://woblink.com/ebook/zydow-lamiacych-prawo-nalezy-karac-smiercia-barbara-engelking-dariusz-libionka-125692u

Cena: Dariusz Libionka


ISBN

9788366074613: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/lawless-t-m-frazier-125247u

Cena:kłamstwa w blasku księżyca, ogień i kość, autor wakacji z duchami, darowizna na cele charytatywne, hymn slowacki, plaga olbrzymów, książe litewski witold, pypcie na jezyku, 17tra, witkiewicz narkotyki, lisa lueddecke, wshe, o czym szumi las online, julian tuwim biografia, lawa opowieść o dziadach, gorzkie żale mp3, motyw smierci, freud marzenia senne, perska nienawiść pdf…