Na krawędzi

Autor: Meredith Wild

 

Olivia Bridge zawsze była grzeczną dziewczynką. Miała dobre stopnie. miłych przyjaciół i świetną pracę. którą załatwili jej bogaci rodzice. Zdecydowana żyć po swojemu porzuca swój dotychczasowy świat i angażuje się w pomoc swoim braciom. którzy otwierają w Nowym Jorku sieć fitness klubów. Kiedy już jej się wydawało. że odnalazła swoje miejsce. uświadamia sobie. że jest rozdarta między dwoma mężczyznami. którzy stawiają poważne wyzwanie jej dobroci.

Will Donovan ma fundusze. dzięki którym marzenie braci Bridge’ów może się spełnić. Uważa. że warto zaryzykować i zaciągnąć do łóżka ich zasadniczą siostrę. Liv jest najinteligentniejszą i najbardziej pruderyjną dziewczyną. jaką kiedykolwiek znał. Już nie może się doczekać. kiedy złamie jej opór.

Ian Savo nie stosuje się d

1:

Cena:


ISBN

9788365781215: Wydawnictwo

Format

31.3: https://woblink.com/ebook/salomon-creed-izabela-matuszewska-simon-toyne-30411u

Cena:


Siła charakteru

Autor: James Hillman

Oto książka. która przynosi pociechę i ukojenie wszystkim tym. którzy boją się zestarzeć. Napisana z niezwykłą delikatnością i wyczuciem. obdarza nas mnóstwem głębokich. oświecających wglądów i refleksji.

 „Los Angeles Times”

W swoim wielkim bestsellerze. Kod duszy. James Hillman ukazał w cudowny sposób centralną rolę i znaczenie. jaką w naszym duchowym i emocjonalnym życiu w dzieciństwie i młodości. odgrywa nasz charakter i osobowość. Tym razem. w tej oto wspaniałej książce. [74-letni] Hillman uzupełnia swoją analizę ludzkiego charakteru o niezwykle głębokie i rewolucyjnie odkrywcze refleksje odnoszące się do drugiej połowy życia człowieka.

„Aby w pełni się wykształcić i rozwinąć. charakter potrzebuje wielu dodatkowych l

29.25: https://woblink.com/ebook/zaraza-jerzy-ambroziewicz-30843u

Cena:dziennik bridget jones 1 online, makrocząsteczki, mowa zależna a niezależna, byłam służącą w arabskich pałacach pdf pobierz, co zamiast peb, pułapka na myszy christie, co zdarzyło się w lake falls, ten dzień pdf za darmo, alice broadway, c++ pdf, harlan coben najczarniejszy strach, witowski pdf, translatologia, zaawansowany python, steps plus 5, fredro pan tadeusz, pieśni osjana pdf, kawaly o chucku norrisu, ida peb.pl, porażenie mózgowe po angielsku, schizoanaliza, robin hood sherwood, noc świetlików, analiza matematyczna w zadaniach krysicki włodarski, i wyjechać w bieszczady, piąta ewangelia pdf…