Miłosny sztorm

Autor: Tomasz Biedrzycki

Młodzieńcze marzenia Sebastiana zostały zdruzgotane przez okrutny kaprys losu. Tylko dzięki pomocy oddanej pary przyjaciół staje na nogi. próbując odzyskać własne życie. Czy będzie gotowy na uczuciową burzę. jaką wprowadzi w jego świat piękna nieznajoma? Czy pochłoną go fale namiętności. czy przeszłość stanie na drodze do szczęścia? Jaką tajemnicę skrywa Ona?

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 11


Zamorski djabeł

Autor: Wacław Sieroszewski

Bohaterem utworu jest potomek zesłańców. którzy po udziale w powstaniu styczniowym. znaleźli się na Syberii. Akcja toczy się w latach 80 XIX wieku. a jej tematem jest ekspedycja przez Chiny do Pekinu.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9podręcznik do japońskiego pdf, don kichot pdf, self reliance emerson pdf, kynologia książka, dean koontz oczy ciemności pdf, książki do nauki niemieckiego pdf, oszaleć, aldona dereń, siedem królestw, święci grzesznicy tom 2 pdf, plan wydarzeń dzieci z bullerbyn, formy organizacyjno prawne przedsiębiorstw pdf, foresta umbra, mity greckie audiobook, kocie historie audiobook, gombrowicz bakakaj, bajka o złotej kaczce, krzysztof jajuga, jak pisać pamiętnik, mrożek artysta pdf, istp osobowość, czarownik iwanow pdf…