Wyspa pokus

Autor: Susanna Carr

Jodie Little chciałaby się zbliżyć do swojego ojca i jego nowej rodziny. bo po śmierci matki czuje się samotna. Nie spotyka się jednak z przychylnością. Uważają ją za awanturnicę i uwodzicielkę. Zwłaszcza pasierb ojca. Stergios Antoniou. odnosi się do niej nieufnie. Obawia się. że Jodie chce pokrzyżować plany małżeńskie jego brata. By tego uniknąć. okłamuje ją i zamiast na wesele brata zabiera na swoją wyspę. Nie przewidział jednak. ile go będą kosztowały trzy doby sam na sam z Jodie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/141176/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381374057: Wydawnictwo

Format

103.2: https://woblink.com/ebook/kodeks-pracy-2019–141170u

Cena:porady duchowe, bitwa w labiryncie, psychologia kluczowe koncepcje, jadąc do babadag, zmysłowa dziewczyna z miasta, adam figiel, wielka historia polski, internetowa biblioteka, królowa balu, obraz świata, zima zima za oknami mp3 chomikuj, funkcje językowe angielski gimnazjum ćwiczenia pdf, opowiadania erotyczne pdf, dług honorowy, ksiazki diablo, mein kampf audiobook pl, małgorzata grupa, jacek banaszkiewicz…