ISBN

9788327641045: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/spadek-beata-dmowska-138144u

Cena:


Ciało to umysł. Jak społeczeństwo uczy długowieczności i dlaczego zdrowie jest dziedziczne

Autor: Martinez Mario

Czy wiesz. że kultura rządzi naszymi przekonaniami?

 

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek kim tak naprawdę jesteś i dlaczego myślisz tak jak myślisz? Czy brałeś przy tym pod uwagę wpływ kultury? Może nie jesteś tego świadomy. ale prawie wszystkie Twoje przekonania pochodzą z otaczającego Cię świata. Dzięki tej książce oddzielisz przekonania. które nie są Twoimi i odrzucisz te. które Ci zasugerowano. Poznasz proste ćwiczenia. które pomogą Ci odkryć prawdziwego siebie i własne pragnienia. a podane przez Autora techniki pozwolą z łatwością wprowadzić je w życie.

 

Czy wiesz. że kultura wpływa na naszą długowieczność?

 

Twoje przekonania kulturowe wpływają na diagnozę i proces

29.3: https://woblink.com/ebook/lek-jak-ostatecznie-uwolnic-sie-od-niego-sokolowska-kazimiera-139900u

Cena:


ISBN

9788324169276: Wydawnictwo

Format

42.8: https://woblink.com/ebook/50-bitew-ktore-zmienily-swiat-william-weir-wladyslaw-jezewski-139855u

Cena:immanenty, wyznania św augustyna, programy resocjalizacyjne, zapłata rogala, klejzerowicz anna, pobudzeni, spisek przeciwko ameryce, tomasz drewa urolog, bóstwa nordyckie, wskaż zestaw cech charakterystycznych dla grzybów kapeluszowych, prywatne prawo międzynarodowe, kodeks drogowy książka, rubacha metodologia badań nad edukacją pdf, chinczyk mafia, podział spółek, sposob na elfa, mieczysław łobocki, teoretyczne podstawy informatyki…