ISBN

9: o. Remigiusz Recław SJ

Ojciec Remigiusz Recław znany jest ze swojego zaangażowania w ruch charyzmatyczny i dzieła ewangelizacyjne. „Chodzić po wodzie” to zapis fascynującej rozmowy z tym wyjątkowym kapłanem. który nieustannie przekonuje. że trzeba bezgranicznie zaufać Chrystusowi i odważyć się na wyjście ze świadectwem wiary poza burty swego wygodnego życia. W tym niezwykle szczerym wywiadzie ojciec Remigiusz dzieli się z czytelnikami przejmującym świadectwem swoich prób opuszczania bezpiecznej „duszpasterskiej łodzi” i wychodzenia na nieznane wody nowej ewangelizacji oraz charyzmatycznej odnowy Kościoła. 

Daj się ponieść porywającej lekturze. dzięki której dowiesz się m.in.:

 • kto jest prawdziwym charyzmatykiem.
 • czy każdy chrześcijanin powinien modlić się ję

  29.9: https://woblink.com/ebook/cuda-ktore-zmienily-swiat-aleksandra-polewska-140703u

  Cena:


  Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania

  Autor: Andreas Moritz

  Zaskakująca prawda na temat metod leczenia raka. 

  Autor udowadnia. że obecnie najpowszechniej stosowanie metody eliminowania komórek rakowych zapewniają pełen sukces terapeutyczny u zaledwie 7% pacjentów. z których większość cieszy się z nieobecności raka nie dłużej niż przez 5 lat. Co więcej. część zabiegów uśmierca więcej osób niż ratuje. Co jednak. jeśli diagnoza „rak” jest tylko pozornie straszna? 

  Nowe spojrzenie na nowotwory!

  Dzięki tej książce uświadomisz sobie. że spontaniczne remisje nie są żadnym cudem. a komórki nowotworowe nie tylko niosą mądrość. ale i zdrowie. Poznasz mądrość natury. działanie wolnych rodników i ryzyko związane z zatorami wątroby. Będziesz także w stanie wykorzystać szereg naturalnych metod

  28: https://woblink.com/ebook/tequila-liczba-bestii-lukasz-smigiel-140739u

  Cena:


  Sztuka tworzenia rzeczywistości

  Autor: Dawid Piątkowski

  Wyobraź sobie. że życie to wielki teatr. a ludzie to nieświadomi aktorzy. Twoja świadomość siedzi na widowni i obserwuje przedstawienie. Wiesz. że nikt na scenie nie wie. że wychowawcy wybrali im odgrywane role. Nie wiedzą. że mogą panować nad emocjami i myśli same myślą się w ich głowach. Nie wiedzą. jak być szczęśliwi. choć tego pragną. Nie wiedzą. że mogą dowolnie zmieniać role. które odgrywają. Nie wiedzą. że to tylko gra i chorobliwie się angażują. Nie wiedzą. że są zakładnikami przeszłości i są sterowani przez ego.

   

  Życie to gra nieskończonych możliwości

   

  Nieświadomi potrafią oceniać siebie. innych ludzi oraz sytuacje życiowe na kilka sposobów. Z przypływem wiedzy i doświadczeń poszerza się świadomość. Dostrzegamy przyczyny. prze

  :

  Cena:


  Format

  EPUB.MOBI: 140927

  https://woblink.com/ebook/kiedy-odchodza-bliscy-ks-leszek-smolinski-140927u

  :

  Cena:  jeden dzień w grudniu pdf, victor hugo dzwonnik z notre dame, historia niemiec pdf, piotruś pan pdf, wywieranie wpływu na ludzi robert cialdini, przestępstwa seksualne, zbuntowany dziedzic vi keeland pdf, zatoka świń książka pdf, malowany człowiek księga 1, thomas piketty kapitał, mitologia polska, henryk suzo, bocian klekot, angielski dla dzieci pdf, jabłońska dermatologia pdf, prawo rolne czechowski pdf, jak napisać tezę, współlokatorzy beth o’leary, dżuma książka…