KPA Komentarz – Kodeks Postępowania Administracyjnego

Autor: Dr Maciej J. Nowak

Najaktualniejszy na rynku i najbardziej praktyczny komentarz do przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego.

Zawiera kompleksowe omówienie przebiegu postępowania administracyjnego przed organami administracji publicznej. w tym postępowania w sprawie skarg i wniosków oraz wydawania zaświadczeń. Ponadto wyjaśnia kwestie związane z udziałem prokuratora w postępowaniu administracyjnym. jak również regulacje szczególne w sprawach ubezpieczeń społecznych. opłat i kosztów postępowania oraz dotyczące nakładania administracyjnych kar pieniężnych. Omawia także zasady europejskiej współpracy administracyjnej.

Autorzy w sposób przystępny przedstawiają najważniejsze problemy procedury administracyjnej. uwzględniając stanowisko doktryny oraz wieloletnie orz

:

Cena:


:

Szacuje się. że co 20 min z powierzchni Ziemi znika jeden gatunek roślin lub zwierząt. często zanim jeszcze zdążyliśmy go poznać. Wymierają geny. gatunki oraz ekosystemy. a tym samym zanika bioróżnorodność. która odgrywa tak istotną rolę w utrzymaniu równowagi życia na zamieszkiwanej przez nas wszystkich planecie. Czy da się pogodzić postęp technologiczny z ochroną środowiska? W jakim stopniu nasze decyzje żywieniowe wpływają na zróżnicowanie gatunków? Jak docenić bioróżnorodność w swoim najbliższym otoczeniu?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 14.9


Prawo przedsiębiorców. Przewodnik po zmianach przepisów

Autor: Dominik Majewski

Prezentujemy Państwu jedyną na rynku publikację. w której przedstawiono szczegółowe porównanie przepisów ustawy z 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej z nowymi przepisami. tworzącymi łącznie tzw. Konstytucję Biznesu. które są zawarte w:

● ustawie z 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o zasadach uczestnictwa przedsiębiorców zagranicznych i innych osób zagranicznych w obrocie gospodarczym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Przygotowaliśmy ją z myślą o

:

Cena:


Maszkaron

Autor: Pustkowiak Patrycja

Marianna to dziewczyna brzydka. niesympatyczna – i wcale za to nie przeprasza. I dlatego właśnie ją lubię.

Świetnie napisana. świeża i zabawna powieść. która może bardzo zaboleć.

Olga Wróbel. Kurzojady

Marianna jest brzydka. Brzydotą. która nie wywołuje współczucia – wyłącznie zdumienie i odrazę. Gdy miała pięć lat i jej dmuchane kółeczko zaczęło niebezpiecznie oddalać się od brzegu jeziora. czuła. że rodzice odetchnęli z nadzieją i ulgą. Przez kolejnych trzydzieści lat bardzo stara się zasłużyć na akceptację i nadać swojemu życiu sens. mimo że jest tak nieudana. Na próżno.

Teraz czuje już tylko gniew. Jak daleko może posunąć się człowiek. któremu przestało na czymkolwiek zależeć?

Długo wyczekiwana nowa powieść Patryc

32.9: https://woblink.com/ebook/ulga-natalia-fiedorczuk-124604u

Cena:


Pokraj

Autor: Andrzej Saramonowicz

‚Zdaniem wielu naukowców niewyjaśnione przypadki zgonów mężczyzn w wieku czterdziestu lat spowodowane są monotonią ich życia seksualnego’. donosi prasa w Pokraju. Inżynier Sebastian Rawa ma do czterdziestki trzy tygodnie i – czyż można mu mieć to za złe? – nie chce umierać. Dlatego za namową swojego serdecznego przyjaciela. Adasia Rembelskiego. umawia się przez internet z dwudziestoletnią czarnoskórą ekspedientką Anitą Bułas. która marzy o karierze aktorskiej. Choć świat filmu jest mu całkowicie obcy. inżynier Rawa. namówiony przez przyjaciela. udaje przed dziewczyną reżysera filmowego. Jednak perfekcyjnie zaplanowana randka błyskawicznie wymyka się̨ spod kontroli. wciągając inżyniera Rawę w wielopiętrową intrygę. w której ścierają się najpoważniejsze siły

29.9: https://woblink.com/ebook/lawless-t-m-frazier-125247u

Cena:


Żarcik i inne (bardzo różne) opowiadania

Autor: Antoni Czechow

Anton Czechow – klasyk literatury rosyjskiej. uznawany za mistrza „małych form literackich”. w której przeważały obrazki obyczajowe. miniatury z życia urzędników. kupców. ziemian i chłopów. łączące komizm z wyraźnymi akcentami krytyki społecznej.

W niniejszym zbiorze: Żarcik oraz inne (bardzo różne) opowiadania przedstawiamy 28 takich miniatur. w tym uznawane za najsłynniejsze: Śmierć urzędnika i Kameleon.

Wydawnictwo: MG

Cena: 19.9


https://woblink.com/product-publication/download/125428/epub

1:

:

Cena:algebra abstrakcyjna w zadaniach pdf, media w wielkiej brytanii, siostra księżyca pdf, uczta platona pdf, ludzie tom phillips, egzotyka książka, baudolino, felix net i nika oraz koniec świata jaki znamy, filip kotler, wiesław pawlak, tango pdf, legal english podręcznik, sławomir śpiewak, szczegółowy program szkolenia okresowego dla pracowników administracyjno-biurowych chomikuj, karapetyan, opowiadanie wigilijne dla dzieci, umysł milionera pdf…