Les Dents du tigre

Autor: Maurice Leblanc

C’est une autre histoire saturé des énigmes et des aventures. Un riche américain. qui s’appele Cosmo Mornington. est décédé dans d’étranges circonstances. Il reste un grand héritage. que provoque une séquence des crimes en France. Si les descendants de la famille Roussel ne se retrouvent pas. l’argent sera remis à Don Luis Perenna. qui est…bien sûr! Arsène Lupin! Ce n’est pas difficile pour lui d’être un distingué espagnol et chef de la Sûreté à Paris. d’être vivant et en même temps d’être considérer comme un homme mort. Un personnage atypique et très intrigant. qui risque sa vie pour l’amour. il fait ce jeu passionnant.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Niki i Tesla. Laboratorium pod napięciem (PDF)

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

Niki i Tesla to seria książeczek o sympatycznym rodzeństwie. które ma talent do eksperymentów naukowych i pakowania się w wielkie kłopoty!

Opuszczony dom na końcu ulicy. Tajemnicza dziewczyna w oknie na piętrze. Podejrzany czarny samochód podążający za bohaterami. Kiedy Niki i Tesla Holt zostają wysłani na wakacje do swojego ekscentrycznego wujka. nieoczekiwanie odkrywają. że w okolicy roi się od sekretów. Co tam się dzieje? Aby rozwiązać zagadkę (i ocalić skórę). rodzeństwo będzie musiało wykorzystać przedmioty codziennego użytku do stworzenia elektromagnesu. wyrzutni rakietowej i innych szalonych wynalazków – instrukcje ich budowy znajdziesz w książce. więc ty także możesz je zbudować!

Wydawnictwo: RM

Cena: 24


Zabawa w miłość

Autor: Yvonne Lindsay

William jest gotów zrobić wszystko. by odzyskać majątek w Australii. nawet upozorować związek i udawać miłość. Maggie idealnie nadaje się do realizacji tego planu: samotna. seksowna. zdana na jego łaskę i niełaskę. Wystarczy po prostu rozegrać to profesjonalnie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Sustainability w biznesie czyli przedsiębiorstwo przyszłości

Autor: Anna Sankowska

Przyszłość zarządzania nurtuje rzesze naukowców i praktyków. Ustosunkowując się do tej kwestii. Autorzy książki proponują nowe paradygmaty. formułują nowe interpretacje teorii i praktyki zarządzania. zwracają uwagę na konsekwencje rewolucyjnych zmian w nauce dla zarządzania. Jednak przede wszystkim podążają w kierunku nowej interpretacji przedsiębiorstwa przyszłości – sustainable enterprise. które na ogół kojarzone jest z ideą zrównoważonego rozwoju. tymczasem może mieć zupełnie nową. dopełniającą racjonalność. Jaką? Sustainablity to nowatorski pomysł na biznes trwały. odnawialny. zdolny przetrwać różne okoliczności. biznes. którego procesy zapewniają mu witalność w nieprzewidywalnym i turbulentnym otoczeniu. Książka

:

Cena:od poczęcia do narodzin prezentacja, historia gospodarcza polski pdf, filozofowie xx wieku, devil may cry 3: dante’s awakening, fedon platon, urządzenia techniki komputerowej pdf, osaczyłem amerykę, zaśniesz, andrzej wchodzisz, noszczyk, gard sveen, nastoletnie matki online, niepełnosprawność słuchowa stopnie, bilet do szczęścia pdf, zarządzanie podmiotem leczniczym, upływ czasu…