ISBN

9788380322998: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/wszystkie-kroniki-wina-marek-bienczyk-139050u

Cena:


Demokracja izraelska

Autor: Łukasz Tomasz Sroka

Minęło 70 lat od odczytania Deklaracji niepodległości przez Dawida Ben Guriona. chyba najważniejszego z „ojców założycieli” izraelskiej państwowości. Ten jubileusz oraz ważne zmiany zachodzące obecnie na Bliskim Wschodzie stały się impulsem do powstania książki. która jest próbą stworzenia całościowego opisu funkcjonowania demokracji w Izraelu. zarówno na poziomie instytucji państwowych. jak i społeczeństwa. Demokracja izraelska przybliża nieoczywistą relację pomiędzy żydowskim a demokratycznym charakterem państwa. pomiędzy jego wyjątkowością a cechami wspólnymi z demokracjami europejskimi. Pokazuje także bolesne rozdarcie między wysiłkiem podtrzymania wartości liberalnych a koniecznością neutralizacji zagrożeń dla bezpieczeństwa w blisko

39: https://woblink.com/ebook/agresja-mlodziezy-i-odrzucenie-rowiesnicze-bronislaw-urban-140308u

Cena:


1

Autor: Jordan Marie

:

Cena:park avenue vi keeland pdf, paris ba, dzieła literackie, heartstone poradnik, podstawy żywienia człowieka, marcin zawicki, chemia nieorganiczna bielański pdf, południe hiszpanii, artur tomanek, człowiek który chciał wszystko wiedzieć, kolejne 365 dni ebook za darmo, rozwój lokalny pdf, integracja sensoryczna pdf…