ISBN

9788373779655: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/detoks-umyslu-jak-przebaczyc-sobie-i-innym-pozbyc-sie-negatywnych-emocji-i-zyc-pelnia-zycia-jewsiejewa-tatiana-139024u

Cena:


Kroniki jednorożca: polowanie

Autor: Robert J. Szmidt

Czy wiesz. co łączy prezydenturę Komorowskiego. Euro 2012 w Polsce i śmierć polskich polityków w wypadku? Przewidział to Robert J. Szmidt!

Co byś zrobił. gdybyś posiadał nadnaturalne moce? Gdybyś umiał czytać w myślach lub narzucać innym swoją wolę? Stałbyś się superbohaterem czy raczej złoczyńcą? A może wybrałbyś inną drogę? Na przykład udawał jasnowidza. oferując swoje usługi tym. którzy gotowi są dobrze zapłacić – policji. zdesperowanym rodzinom ofiar zbrodni. chciwym korporacjom albo bezwzględnym politykom.

Przyjmując ofertę służb specjalnych. telepata Edmund Lis nie ma pojęcia. że intratne. jak mu się zdawało. zlecenie otworzy drzwi do zupełnie innego świata. w którym o wiele potężniejsi od niego esperzy toczą wojnę o dominację nad ludzkością.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


O Aniołach Stróżach

Autor: Szymański Jakub

Autor prowadzi czytelnika przez historie wielu anielskich spotkań. których doświadczyli katoliccy święci – od najdawniejszych dostępnych opisów aż do naszych czasów. Czytelnik dowie się więc wiele na temat tych przyjaznych pozaziemskich duchów dzięki skondensowanej wiedzy udostępnionej przez największe katolickie autorytety.

Warto poznać działania Aniołów Stróżów. by zrozumieć. jak wielką rolę powierzył im Pan Bóg. wysyłając ich z misją opieki nad powierzonymi im duszami. Warto się zaprzyjaźnić ze swoim Aniołem Stróżem i włączać jego wstawiennictwo w każdą życiową potrzebę. której doświadczamy.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 19.9


ISBN

9788301204297: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/demokracja-izraelska-lukasz-tomasz-sroka-krzysztof-chac

Cena:


:

:

Cena:violetta ozminkowski, michał otorowski, dlaczego nikt mnie nie kocha, ewa lange, flaga węgierska, mieczysław boruta-spiechowicz, małgorzata dąbrowska kardas, biblioteka on line, obrońca jakiejś doktryny, syzyfowe prace test pdf, schopenhauer erystyka pdf, systemy wychowawcze, dmowski a piłsudski, muzyczna adaptacja, monika bielińska, jak przejąć kontrolę nad światem…