Kroniki jednorożca: polowanie

Autor: Robert J. Szmidt

Czy wiesz. co łączy prezydenturę Komorowskiego. Euro 2012 w Polsce i śmierć polskich polityków w wypadku? Przewidział to Robert J. Szmidt!

Co byś zrobił. gdybyś posiadał nadnaturalne moce? Gdybyś umiał czytać w myślach lub narzucać innym swoją wolę? Stałbyś się superbohaterem czy raczej złoczyńcą? A może wybrałbyś inną drogę? Na przykład udawał jasnowidza. oferując swoje usługi tym. którzy gotowi są dobrze zapłacić – policji. zdesperowanym rodzinom ofiar zbrodni. chciwym korporacjom albo bezwzględnym politykom.

Przyjmując ofertę służb specjalnych. telepata Edmund Lis nie ma pojęcia. że intratne. jak mu się zdawało. zlecenie otworzy drzwi do zupełnie innego świata. w którym o wiele potężniejsi od niego esperzy toczą wojnę o dominację nad ludzkością.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


ISBN

9788365614223: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/tablica-z-macondo-stanislaw-baranczak-139890u

Cena:


Ból przewlekły

Autor: Wojciech Leppert

Ból stanowi jeden z podstawowych objawów w medycynie. a ból przewlekły jest istotnym wyzwaniem dla współczesnej medycyny. Skuteczne leczenie bólu poprawia jakość życia chorych i opiekunów we wszystkich wymiarach życia.

W książce omówiono m.in. patomechanizm bólu i ocenę kliniczną. farmakoterapię i techniki interwencyjne leczenia bólu oraz wpływ bólu na funkcjonowanie emocjonalne i zachowanie się pacjentów. psychologiczne aspekty rozpoznawania i leczenia bólu przewlekłego. współwystępowanie bólu i depresji. ból dolnego odcinka kręgosłupa. który jest istotnym problemem zdrowotnym. powodującym znaczne koszty społeczne i ekonomiczne.

Autorami książki są znani i cenieni lekarze klinicyści oraz psycholodzy op

44.5: https://woblink.com/ebook/rak-to-nie-choroba-a-mechanizm-uzdrawiania-andreas-moritz-139408u

Cena:


Controlling finansowy w przedsiębiorstwie

Autor: Maria Sierpińska

Wiedza związana z controllingiem finansowym jest rozproszona. Niezbędne do jej opanowania elementy znajdują się w podręcznikach i książkach dotyczących: controllingu. finansów przedsiębiorstw. planowania finansowego. rachunkowości zarządczej. co utrudnia studentom naukę. „Controlling finansowy w przedsiębiorstwie” jest pierwszym na rynku podręcznikiem. kompleksowo omawiającym tę tematykę.

W książce czytelnicy znajdą odpowiedzi na pytania takie jak: jakie są rodzaje controllingu finansowego. jaki jest zakres oraz cele jego zastosowania. jakie narzędzia można wyróżnić w ramach controllingu finansowego. na czym polega analiza odchyleń w systemie controllingu. Omówione są w nim zagadnienia związane z przepływami kapitałowymi. p

24.2: https://woblink.com/ebook/matcha-cudowna-herbata-snyder-mariza-lauren-clum-139409u

Cena: Lauren Clum


Pogrzebowa sygnaturka. Spaghetti Western

Autor: Marek Pietrachowicz

Pogrzebowa Sygnaturka” to historia osadzona w klimacie westernu. Oprócz krajobrazów Stanów Zjednoczonych XIX wieku ukazuje ówczesną sytuację polityczną. a także codzienne dylematy i tragedie mieszkańców. Opowieść intrygująca i tajemnicza. jak sama główna bohaterka.

 

„Pogrzebowa Sygnaturka” to książka. której akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych. w okolicach wojny secesyjnej. Rude Skały to osada górnicza. na której polski ksiądz. Kazimierz Niemojewski. prowadzi plebanię. gdzie daje schronienie indiańskim imigrantom. którzy ukrywają się przed towarzystwem kolejowym poszukującym ludzi do ciężkiej. niewolniczej pracy. Pomysł ten nie podoba się szeryfowi i jego kompanii. którzy pewnego dnia przybywają i dokonują brutalnych

19.9: https://woblink.com/ebook/serce-z-guzikow-andrzej-marek-debkowski-139418u

Cena:


Może Estera

Autor: Katja Petrowskaja

Książka „Może Estera” powraca w wersji elektronicznej. z nową okładką w serii z Żurawiem.

Czy jej prababka ze strony ojca naprawdę nazywała się Estera? Czy w 1941 roku to ona została sama w pustym kijowskim mieszkaniu. po tym jak jej rodzina uciekła z miasta? Czy ktoś słyszał. jak z dziecięcą naiwnością zwróciła się w jidysz do niemieckich żołnierzy? A może ktoś stał w oknie i patrzył jak zastrzelili ją bez cienia emocji?

Pełna białych plam historia rodzinna. którą opowiada Petrowska. to materiał na powieść historyczną. Jej dziadek działał w podziemiu rewolucyjnym w Odessie. Brat dziadka. Judasz Stern. został w 1932 roku skazany na śmierć za próbę zamachu na radcę ambasady Niemiec w Moskwie. Jeden z jej pradziadków założył w Warszawie sierociniec dl

:

Cena:metoda weroniki sherborne w terapii i wspomaganiu rozwoju dziecka pdf chomikuj, matematyka finansowa zadania, język dwulatka pdf, kryteria behawioralne, agnieszka lorek, 365 dni ebook, wyspa dnia poprzedniego, jak rowery mogą uratować świat, pomnik cesarzowej achai tom 4 pdf, aneta suchoń, książki o żeglarstwie, nieletni przestępcy, organiczne zaburzenia psychiczne, biel kydryński, elizabeth gilbert wielka magia…