Leki w ratownictwie medycznym

Autor: Jacek Kleszczyński

Uaktualnione wydanie bestsellerowej publikacji.

W repetytorium w praktyczny sposób przedstawiono wiedzę o lekach stosowanych przez zespoły ratownictwa medycznego. zarówno w zespołach podstawowych. jak i specjalistycznych.

Autorzy zwrócili uwagę na odmienności stosowania leków u kobiet w ciąży. dzieci. osób starszych czy pacjentów z zaburzeniami psychicznymi. W książce opisano i przedstawiono na zdjęciach drogi podania i zasady rozcieńczania leków oraz omówiono leczenie skojarzone w ratownictwie medycznym.

W publikacji uwzględniono nowe przepisy prawne. wytyczne ERC 2015. dodano rozdziały o uśmierzaniu bólu. lekach wykorzystywanych podczas intubacji dotchawiczej oraz farmakoterapii w warunkach środowiska taktycznego.


29.9: https://woblink.com/ebook/ciasta-i-desery-dla-diabetykow-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-anna-nieporecka-agata-lewandowska-31208u

Cena:


ISBN

9788301194031: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/o-filozofie-bac-sie-nie-musimy-barbara-skarga-31423u

Cena:


Nadzór bankowy w Polsce

Autor: Bogusław Bujak

Publikacja jest wynikiem zainteresowań badawczych autora. obejmujących zagadnienia nadzoru finansowego. ze szczególnym uwzględnieniem organizacji funkcji nadzoru nad sektorem bankowym. Poruszana problematyka dotyczy aspektu organizacyjnego sprawowania nadzoru bankowego. którego efektywność i skuteczność można analizować z punktu widzenia zarządzania.

Obserwowane dążenie Unii Europejskiej oraz poszczególnych jej członków do podniesienia rangi i roli banku centralnego w pełnieniu funkcji nadzorczych uruchomiło szeroką polemikę teoretyków i praktyków polskiego sektora bankowego. Docelowo powinno to doprowadzić do wypracowania modelu organizacji nadzoru europejskiego. W wyniku przeprowadzonej dyskusji. autor przedstawia możliwe przyszłe warianty organizacji nadzoru bankowego w

34.9: https://woblink.com/ebook/z-gory-widac-tylko-nic-arek-borowik-31536u

Cena:


Wanderer of the Wasteland

Autor: Zane Grey

„Wanderer of the Wasteland”. Zane Grey’s 1923 novel of two brothers. one an honest cowpoke. the other a gambler. Adam Larey was betrayed by his older brother. Guerd. a gambler and wastrel. so he ran away to a mining town. Guerd. in the company of a vicious and unscrupulous sheriff. tracked him down. and in a confrontation. Adam shot his brother and assaulted the sheriff. A distraught Adam. believing he has killed his own brother. Adam seeks refuge in the desert. where life is unrelentingly hard and every day brings a battle against the alkali sands. scorching heat. lonely nights. no-account highway men. and tempting yet treacherous women. After wandering the deserts for fourteen years he decides to return to the town he fled to accept his punishment.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena:górski adam, podstawy biochemii kączkowski pdf, rachunkowość finansowa zadania z rozwiązaniami pdf, fałszywe wrażenie, unde, neuropsychologia książki, blade twarze, rimworld recenzja, emergency 4 poradnik, deus ex solucja, jacka hugo-badera, aneta załazińska, ola synowiec, ania szubert wiek, akademia dashofera, manista…