ISBN

9788380839212: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/anomalia–127704u

Cena:


ISBN

9788380170957: Wydawnictwo

Format

28.35: https://woblink.com/ebook/wzmocniona-wspolpraca-w-unii-europejskiej-joanna-sapiezko-samordak-128051u

Cena:


Kraków czerwonych. Zamieszki krakowskie 1923. 1936

Autor: Słomiak Paweł

Najkrwawsze strajki w czasach II RP – takiego Krakowa nie znacie!

Kraków czerwonych 1923 i 1936 to oparta na faktach powieść o międzywojennym Krakowie. w którym ścierają się interesy różnych grup społecznych. „Czerwoni” z kręgu Polskiej Partii Socjalistycznej. wykorzystując kryzys gospodarczy do osłabienia rządu. dwukrotnie realizują tragiczne w skutkach strajki.

Giną ludzie. miasto raz po raz jest paraliżowane… Kraków staje się areną najkrwawszych zamieszek robotników z policją i wojskiem w czasach II RP.

W okrutne lata wpisane zostały losy pewnej rodziny i jej przyjaciół. Poznajemy nie tylko podłoże polityczne i gospodarcze rozgrywających się wydarzeń. ale też życie codziennie. rodzinne. kulturalne. s

24: https://woblink.com/ebook/czarodziej-magnus-mikolaj-blechert-127707u

Cena:


ISBN

9788380170889: Wydawnictwo

Format

22.05: https://woblink.com/ebook/fundamenty-etyczne-rzecznika-prasowego-karolina-dziewulska-siwek-127787u

Cena:


Życie to bańka mydlana. Sto sposobów patrzenia na życie

:

Życie to bańka mydlana

Zgodnie z obietnicą. przez 100 dni od zakończenia obozu medytacyjnego Osho codziennie wysyłał list do Jogi Sohan. by mogła któregoś dnia opublikować ten niezwykły zbiór przemyśleń.

Życie to bańka mydlana to fascynujący zapis ścieżek. którymi podążał umysł Osho przez kolejne dni. Listy te stanowią esencję nauk Mistrza. są duchową mapą dla wszystkich. którzy szukają w życiu czegoś więcej oraz są gotowi. by poznać wiele wymiarów istnienia. Te krótkie. pełne znaczeń i mądrości teksty spisane ręką samego Osho poruszają do głębi. niczym najpiękniejsze przypowieści o miłości do życia.

OSHO – charyzmatyczny mistrz duchowy pochodzący z Indii. Znakomity mówca swobodnie posługujący się zarówno wschodnimi tradycjami mistycznymi. jak i zachodnią psychoterapią. Jego nauki dotyczą nie tylko indywidualnego poszukiwania sensu. lecz także najbardziej palących spraw społecznych i politycznych.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 20.99


Rozbrojeni

Autor: Anna Gavalda

Życie jest piękne. choć czasem bywa smutne. nijakie i monotonne…

Bohaterki i bohaterzy siedmiu opowiadań francuskiej mistrzyni prozy psychologicznej czują się samotni. opuszczeni. niekochani. gorsi. Dlatego zamykają się w sobie. topią smutki w barach. rozdrapują rany. Wszystko zmieniają przypadkowe spotkania. spontaniczne rozmowy. uzdrawiająca bliskość drugiego człowieka. Wtedy odsłaniają swoje słabości oraz znajdują siłę. aby zmierzyć się ze swoim życiem.

Te pełne delikatności i szczerości opowiadania odblokowują także coś w nas samych. Anna Gavalda opanowała do perfekcji efekt katharsis.

Gavalda ma niesłychany talent do dawkowania radości i smutku. Potrafi wycisnąć łzę z oczu czytelnika i równocześnie ją obetrzeć.

Lire

O czym opowiada ten chór głosów pod batutą autorki? O samotności i bólu. jaki niesie utrata. Także o magii spotkania i sile miłości.

Le Figaro

Czysta przyjemność czytania.

La Parisienne

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 26.9


Potencjał podmiotowy i kompetencje w perspektywie rozwoju kariery zawodowej

Autor: Anna Pogorzelska

Monografia stanowi rezultat opracowanego i zrealizowanego empirycznego autorskiego diagnostycznego projektu dotyczącego rozpoznawania. odkrywania i oceny potencjału podmiotowego i kompetencji jako istotnych zasobów. które zapewniają sukces i efektywne radzenie sobie w sytuacjach społecznych i zawodowych. Projekt został zainicjowany z założeniem. że najważniejszym dążeniem człowieka z punktu widzenia optymalnego funkcjonowania jest urzeczywistnianie posiadanych potencjalności. potrzeba rozwijania zdolności i zaangażowania w różnorodne aktywności.

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 31.35mickiewicz dziady cz 3, saga o królestwie światła pdf, funny hill, lalka i perła pdf, lis japoński, ewa domańska, instytut jakub żulczyk, tokarczuk ukrainka, świat bourne a, jasieński but w butonierce, notatki maturalne biologia, darmowe ebooki, program genetycy pdf chomikuj, powtórzenie do egzaminu gimnazjalnego z biologii, lidia winniczuk, empiryk krzyżówka, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych, transmigracja timothy’ego archera, słownik medyczny polsko angielski online…