Prawo Jazdy 2015 – PDF

Autor: Damian Skowron

Prawo jazdy 2015 to niezbędny poradnik dla każdego kierowcy. Ułatwia odnalezienie się w gąszczu często zmieniających się przepisów. Zawiera opis najważniejszych zmian obowiązujących od bieżącego roku m.in. dotyczących przewożenia dzieci w foteliku. surowszych kar za przekroczenie prędkości. parkowania w miejscu niedozwolonym czy podwyższenia wysokości mandatów. Opisuje również planowane zmiany. które wejdą w życie w najbliższych miesiącach. Poradnik zawiera również zaktualizowany taryfikator mandatów oraz punktów karnych w postaci tabeli. Nasz poradnik powinien trafić w ręce każdego kierowcy.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.99


Umowy terminowe po zmianach

Autor: INFOR PL SA

Nie wiesz jak po zmianach zatrudniać pracowników na terminowe umowy o pracę? Sięgnij po książkę ‚Umowy terminowe po zmianach’. Zapoznaj się z nowymi zasadami zatrudniania. Publikacja omawia najnowsze zmiany. m.in. : • na jaki maksymalny okres można zawierać umowy na czas określony. • jakie okresy wypowiedzenia trzeba stosować w przypadku umów na czas określony. • jak zawierać umowy na okres próbny • jak stosować nowe przepisy w okresie przejściowym. Zmienione regulacje przedstawione są na praktycznych przykładach. Publikacja zawiera o wzory dokumentów oraz treść nowych przepisów.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 29.9polityka becka, knieja curio, dariusz rutkowski, ibuk libr, wojciszke psychologia społeczna pdf, żywienie zwierząt i paszoznawstwo pdf, encyklopedia pwn książka pdf, virion achaja, apokryfy pdf, muzułmanie w chinach, township poradnik, chudszy stephen king, gdańsk przewodnik pdf, hołownia i prokop…