ISBN

9788328706248: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/mroczne-zakamarki-radoslaw-madejski-kara-thomas-31744u

Cena:


ISBN

9788380753587: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/zanim-wstanie-dla-nas-slonce-gabriela-gargas-32002u

Cena:


ISBN

9788365601810: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/cuda-sa-naturalne-niebo-jest-w-nas-malgorzata-chwalek-32093u

Cena:


Droga do szczęścia. Jak nauka o szczęściu pomoże ci osiągnąć sukces

Autor: Emma Seppälä

W swojej książce. która dla wielu okazała się przełomem. Emma Seppälä wyjaśnia. że przyczyną wypalenia jest często wiara w nieaktualne teorie na temat odnoszenia sukcesu. Nauczono nas. że pójście naprzód wymaga działania z maksymalnym skupieniem i żelaznej dyscypliny. a sukces zależy od naszego zapału i talentów i nie może się obyć bez stresu.

„Droga do szczęścia” rozprawia się z tymi bezskutecznymi teoriami. Sięgając po najnowsze badania naukowe dotyczące szczęścia. odporności psychicznej. siły woli. współczucia. pozytywnego stresu. kreatywności i uważności. Seppälä pokazuje. że bycie szczęśliwym to najlepsza rzecz. jaką możemy zrobić. by rozwijać się zarówno w życiu prywatnym. jak i zawodowym. Przedstawia też praktyczne strategie pomagające przełożyć wyniki badań na codzienne życie.

Spełnione. pełne sukcesów i wolne od niepokoju życie jest w zasięgu ręki. a „Droga do szczęścia” może być do niego drogowskazem.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 28.99


Życie modelki

Autor: Julia James

Modelka Thea Dauntry ma jednego wroga – bezwzględnego biznesmena Angelosa Petrakosa. Pięć lat temu pozbawił ją pracy i domu. Dlaczego musiała spotkać go ponownie teraz. gdy po raz pierwszy w życiu poczuła się bezpieczna i planowała zacząć nowe życie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788365778437: Wydawnictwo

Format

24.75: https://woblink.com/ebook/akrazja-maria-towianska-michalska-32662u

Cena:wymiar kwantowy, dopóki nie zajdzie słońce pdf, kodeks karny audiobook, przyłączenie wileńszczyzny do polski, best seler i zagadka znikających warzyw, kamienie na szaniec pdf doci, kozacy definicja, paolini dziedzictwo, dziecko z niepełnosprawnością ruchową w szkole, małgorzata rogala ważka chomikuj, klub srebrnego klucza, słowiańskie dzieje, dobór przekroju przewodu, kod kapitalizmu, społeczna odpowiedzialność biznesu książka pdf, niech stanie się światłość, piękne zapomnienie, życie z policjantem, komnenowie, zasada 5 sekund mel robbins, panzers faza 1, demon w watykanie, niezbędnik łowcy burz…