Dydaktyka specjalna

Autor: Joanna Głodkowska

Oddajemy do rąk Czytelników podręczniki akademickie z zakresu dydaktyki specjalnej – jedyne na rynku kompletne źródło wiedzy na ten temat. Poszczególne rozdziały publikacji Dydaktyka specjalna. Od wzorca do interpretacji Autorka ukierunkowała na dookreślanie znaczeń (definicje. klasyfikacje) oraz budowanie systematyki dydaktyki specjalnej i opracowanie założeń do projektowania dydaktyk specjalistycznych. Daje to podstawy wyjaśniania rzeczywistości edukacyjnej także przez rozważanie inspirujących badawczo obszarów dydaktyki specjalnej. wyłanianie i nazywanie jej kanonów. formułowanie prawidłowości dydaktycznych oraz rozpoznawanie swoistości dydaktyki specjalnej. Przyjęte w tej publikacji definicje i systematyka dydaktyki specjalnej stały się pewnego rodzaju wykładnią dla ana

24.9: https://woblink.com/ebook/sepagraw-piotr-remik-32033u

Cena:


Wielki skok

Autor: Barbara Freethy

Christina Alberti. znawczyni historii sztuki. uciekając przed cieniami przeszłości. buduje sobie nową tożsamość jako specjalistka w domu aukcyjnym. Wszystko układa się wspaniale do momentu. kiedy zajmując się bezcennym diamentem. staje się celem czarującego oszusta. który zamierza się nią posłużyć. by dokonać skoku stulecia i przejąć cenny klejnot.

Agent FBI J.T. McIntyre jest zdeterminowany. by schwytać oszusta. który wielu osobom wyrządził krzywdę i zniszczył jego rodzinę. Pragnie. by sprawiedliwości stało się zadość. ale też chce dokonać osobistej zemsty i nie pozwoli. by coś mu w tym przeszkodziło. Niejasna przeszłość Christiny powoduje. że McIntyre nie jest pewien. po czyjej kobieta jest stronie.

Gdy diament znika. Christina i McInt

12.5: https://woblink.com/ebook/swiat-antyczny-a-my-tadeusz-zielinski-32289u

Cena:


Cuda w Tobie

Autor: Mark Victor Hansen

Książka współautora bestsellerowej serii „Balsam dla duszy” oraz dla miłośników Reginy Brett

Mark Victor Hansen jest znany polskiemu czytelnikowi przede wszystkim jako współautor bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. od wielu lat cieszącej się niesłabnącą popularnością. głównie z powodu skuteczności przedstawionych w niej zasad mądrego. spełnionego życia. Książki Hansena sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 500 mln. egzemplarzy. co czyni go jednym z najpoczytniejszych pisarzy naszych czasów.     

„Cuda w Tobie” to przede wszystkim książka pomagająca odblokować w sobie cudowny potencjał jaki posiada każdy człowiek. Chyba każdy doświadczył w swoim życiu poczucia. że dysponuje nieoszacowanymi pokładami energii. Jak do nich dotrzeć. jak je wyzwolić? Dowiesz się z tej książki.

A może uważasz. że nie zasługujesz na cud?

‚Cuda w tobie to wyjątkowa książka. która pomoże ci nastawić się na otrzymywanie cudów. dostrzegać je wokół siebie i doświadczać ich w sobie. Jeśli potrzebujesz cudu albo po prostu chcesz doświadczać ich częściej. przeczytaj tę książkę i wciel jej przesłanie w swoje życie.’

Daniel Amen. MD. autor Change Your Brain. Change Your Life

Książka jednego z najpoczytniejszych autorów naszych czasów!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Cena: 28tomasz owsiany, stulecie winnych tom 3 pdf chomikuj, java programowanie praktyczne od podstaw, ekologia sprawdzian odpowiedzi pdf, zaginione arabskie księżniczki, pościg elle kennedy pdf, karolcia audiobook za darmo, maciej rzewuski, alfabet slawistyczny, marsjanie i wenusjanki, ucieczka do miłości pdf, przygody młodego człowieka, piekny gracz pdf, elektroinstalatorstwo, zychowicz żydzi, żulczyk czarne słońce, uwikłanie zygmunt miłoszewski, szkoła żon witkiewicz…