Podręcznik złotej rybki. Odbierz swoje spełnione życzenia

Autor: Radleigh Valentine

Czujesz. że Twoje wewnętrzne światło przygasło. a życie odbierasz jako zupełnie pozbawione magii? Uważasz. że Wszechświat przestał sprzyjać Twoim planom i możesz już tylko patrzeć. jak marzenia umykają Ci sprzed nosa? Nic bardziej mylnego. Autor bestsellerów roztacza przed Tobą kompletną duchową mapę życia. dzięki której:

• nawiążesz kontakt z aniołami i skorzystasz z ich doradztwa.
  • dowiesz się. jak wreszcie spełnić swoje marzenia.
  • nauczysz się przyjmować radość i miłość.
  • raz na zawsze uwolnisz się od trudnych emocji.
  • przestaniesz porównywać się z innymi.
  • w pełni zrozumiesz swoją wartość i wyjątkowość.
  • wyzwolisz się spod szkodliwego jarzma ego.
  • bezgraniczne uwierzysz we własn

39.3: https://woblink.com/ebook/podrecznik-astrologii-praktycznej-jolanta-romualda-galazkiewicz-golebiewska-139020u

9788366232037: Wydawnictwo

29.9: https://woblink.com/ebook/nieuprzejmosc-kochmanska-katarzyna-140584u

Program lojalnościowy – od zbierania punktów do grywalizacji

Autor: Chrąchol-Barczyk Urszula

Książka stanowi doskonałe narzędzie zarówno dla firm chcących stworzyć własny program lojalnościowy. jak i dla tych. którzy już program posiadają. Dzięki zaprezentowanym case study można dostrzec trendy i rozwiązania. jakie współcześnie oferują programy lojalnościowe swoim uczestnikom. Wśród przeanalizowanych przykładów znajdują się programy nagradzane w ogólnopolskich konkursach zarówno w obszarze B2B. jak i B2C. Książka zawiera także rozważania teoretyczne dotyczące omawianego pojęcia oraz wskazuje na decyzje. które należy podjąć. tworząc program lojalnościowy.

Wydawnictwo: edu-Libri

Fizjoterapia Funkcjonalna. Terapie kończyny górnej w praktyce

Autor: Praca Zbiorowa

E-book zawiera najważniejsze informacje z zakresu biomechaniki kończyny górnej. treningu i rehabilitacji.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

9788381192576: Wydawnictwo

40: https://woblink.com/ebook/czastka-pomaranczy-lidia-tasarz-139420u

Może Estera

Autor: Katja Petrowskaja

Książka „Może Estera” powraca w wersji elektronicznej. z nową okładką w serii z Żurawiem.

Czy jej prababka ze strony ojca naprawdę nazywała się Estera? Czy w 1941 roku to ona została sama w pustym kijowskim mieszkaniu. po tym jak jej rodzina uciekła z miasta? Czy ktoś słyszał. jak z dziecięcą naiwnością zwróciła się w jidysz do niemieckich żołnierzy? A może ktoś stał w oknie i patrzył jak zastrzelili ją bez cienia emocji?

Pełna białych plam historia rodzinna. którą opowiada Petrowska. to materiał na powieść historyczną. Jej dziadek działał w podziemiu rewolucyjnym w Odessie. Brat dziadka. Judasz Stern. został w 1932 roku skazany na śmierć za próbę zamachu na radcę ambasady Niemiec w Moskwie. Jeden z jej pradziadków założył w Warszawie sierociniec dl

piotr zwierzykowski, mroczna miłość pdf, nieznany świat pdf, koczownik, zbior zadan fizyka, błażej bierczyński, organy administracji centralnej, niewidzialny w sieci. sztuka zacierania śladów, sprawdzian klasa 2 polski, każdy szczyt ma swój czubaszek, chanson de roland, ross poldark, europejski nakaz dochodzeniowy, stalin i naukowcy, wydawnictwo seneka, przetrwałam. życie ofiary josefa mengele, tygodnik powszechny wydanie specjalne, niegrzeczne dziewczęta…