Piękno i zamęt

Autor: Weronika Kulesza

22-letni Sober jest byłym wokalistą zespołu The Beat. Po dwukrotnym morderstwie ucieka i zaszywa się na przedmieściach Londynu. Zaczyna wieść spokojne życie cichego psychopaty mordującego nocą w pobliskich ruinach krematorium. Sober wyznaje prawo: jeśli mam żyć na tym świecie. to przynajmniej tak. jak chcę. I tak jest. Nikt się go nie czepia. wszyscy dawno zostawili go w spokoju. Nikt jednak nie przestał się go bać. Obłąkaniec. psychiczny. nienormalny – tak widzą go sąsiedzi. Ale on dobrze wie. że ludzie są głupi i lubią wymyślać najróżniejsze bzdety wyssane z palca. Bo Sober jest wyjątkowy. jedyny w swoim rodzaju. uzdolniony artystycznie i świadomy swojej wartości. Gdy pewnego dnia naprzeciwko jego domu wprowadza się tajemnicza dziewczyna. która mogłaby zostać jego bratnią duszą. c

:

Cena:


Agnieszka Skocka-Pietruszewska

:

:

Cena:


ISBN

9788395006951: Wydawnictwo

Format

30.9: https://woblink.com/ebook/tamte-wakacje-taylor-sara-137475u

Cena:


Tajemniczy ogród. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Frances Hodgson Burnett

Tajemniczy ogród to najbardziej znana książka angielskiej pisarki Frances Hodgson Burnett. Opowiada losy dziesięcioletniej Mary. która po śmierci rodziców trafia pod opiekę wuja mieszkającego w ogromnym domostwie i pewnego dnia przypadkiem natrafia na tajemniczą furtkę… Ta ciepła historia ujmie nie tylko najmłodszych czytelników. ale wzruszy również dorosłych. Historia o prawdziwej przyjaźni. wewnętrznej przemianie i potrzebie miłości tkwiącej w każdym człowieku to wartościowa i wciągająca lektura. która oczaruje czytelnika w każdym wieku.

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe eb

37: https://woblink.com/ebook/obietnice-poranka-turansky-carrie-138134u

Cena:


ISBN

9788395260674: Wydawnictwo

Format

10.9: https://woblink.com/ebook/frankenstein-mary-shelley-137451u

Cena:do czytania pdf, larry 5: fala miłości, petr sabach, andrzej ziemiański virion, podział sekt, kłamstwo blaga, na szczycie tom 3 pdf, dlaczego żuk gnojarz toczy kulke, iwona chrzanowska pedagogika specjalna pdf, heczko mikrobiologia dla pielęgniarek pdf, pewnego lata w szczepankowie, pola wielokątów klasa 6 sprawdzian, giddens socjologia, autor czerwonego kapturka, jeździec miedziany paullina simons, siły zbrojne definicja, oskar i pani róża online…