ISBN

9788377794302: Wydawnictwo

Format

20.24: https://woblink.com/ebook/wspomnienia-z-martwego-domu-fiodor-dostojewski-32163u

Cena:


ISBN

9788380644007: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/kosciol-prawoslawny-a-rzeczpospolita-polska-zarys-historyczny-1370-1632-kazimierz-chodynicki-32268u

Cena:


Pyszności z roślin

Autor: Paweł Ochman

Słodycze kochamy wszyscy. zwłaszcza Paweł Ochman – weganin od 26 lat. autor popularnego bloga Weganon.pl. Jego kulinarna przygoda i miłość do cukiernictwa zaczęły się od zeszytu z przepisami mamy. Teraz w nowej roślinnej odsłonie wracamy z Weganonem do słodkości z dzieciństwa. smaków kuchni naszych mam i babć. Do niezapomnianego zapachu kruchych babeczek z kremem budyniowym. pischingerów i szyszek. Poznamy tajemnice robienia tart i prostych śniadań. świątecznych ciast oraz deserów z różnych stron świata.

Paweł Ochman w 100 nowych przepisach. których nie znajdziesz na blogu. podpowiada:

• Czym zastąpić nabiał i jajka?

• Jak łatwo połączyć podstawowe składniki?

• Co zrobić. by było szybko. zdrowo i pysznie?

15: https://woblink.com/ebook/kosciol-prawoslawny-a-rzeczpospolita-polska-zarys-historyczny-1370-1632-kazimierz-chodynicki-32268u

Cena:


Ślady kultury starego świata na Rusi kijowskiej

Autor: Franciszek Rawita Gawroński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. W granicach dzisiejszej Ukrainy rozpatrzyć pragniemy drogi. którymi mógł oddziaływać wpływ kultury starego świata na terytorium nazwane przez nas Rusią Kijowską. a zatem na ludność zamieszkującą je. Był to przede wszystkim wpływ: starogreckiej kultury przez kolonie nad Pontem Euxińskim (Morzem Czarnym). a później kultury bizantyjskiej. następnie kultury łacińskiej i wreszcie arabskiej. a ściślej mówiąc – arabsko-wschodniej. Wpływ ten ujawniał się nader różnostronnie: w dziedzinie sztuki (wyroby artystyczne). wojskowości (różne rodzaje broni) i w końcu w dziedzinie przemysłu domowego… Ślady

1:

Cena:osho książki pdf, chromatografia pdf, unnra, rasputin douglas smith, szklany tron 4, postępowanie przedszpitalne w obrażeniach ciała, geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne, monarchia wczesnopiastowska, lauren north, infp osobowość, tadeusz bartoś mnich, beśka krzysztof, w transie inwestowania pdf, strategie szachowe, encyklopedia pwn pdf, miłość nie wystarczy…