https://woblink.com/product-publication/download/139385/epub

1:

:

Cena:


Potęga osobistego uroku

Autor: Brian Tracy

Niezależnie od posiadanych przez ciebie zdolności. inteligencji czy doświadczenia 85 procent twoich szans na odniesienie sukcesu zależy wyłącznie od umiejętności zjednywania sobie ludzi i przekonywania ich – czyli od twojego uroku osobistego. Jeśli dziś uważasz się za osobę pozbawioną tej cechy. przeczytaj książkę Potęga osobistego uroku. a sam się przekonasz. do czego jesteś zdolny!

Ta książka jest nadzieją dla wszystkich. którzy uważają. że brak im „tego czegoś” w kontaktach z innymi.

W książce przedstawiono sprawdzone. łatwe do opanowania techniki pomagające być bardziej czarującym w każdej sytuacji. Jeśli zastosujesz te wszystkie sekrety w swoim życiu. wkrótce otworzą się przed tobą drzwi. o których uchy

26.9: https://woblink.com/ebook/skonczona-gra-marriage-games-tom-2-cd-reiss-139622u

Cena:


Ja. królowa. Bona Sforza d’Aragona

Autor: Renata Czarnecka

Kraków. pierwsza połowa XVI wieku. Król Zygmunt poślubia młodą włoską księżniczkę Bonę. Łączą się dynastie Jagiellonów i Sforzów.

Wiosną 1518 roku Bona Sforza zostaje koronowana na królową Polski. Dwudziestoczterolatka szybko zdobywa serce dwukrotnie od niej starszego Zygmunta. Wkrótce na świat przychodzą ich dzieci. To one. w zamyśle królowej. w przyszłości mają umocnić pozycję Jagiellonów w Europie. Jednak Bona. wykształcona i piękna. nie ogranicza się do roli potulnej małżonki i opiekuńczej matki. Przejmuje ster rządów w królestwie. a to przysparza jej wrogów. Na szczęście chroni ją miłość króla…

Wydawnictwo: Książnica

Cena: 32


ISBN

9788379081226: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/slad-wydawcy-roberto-calasso-139962u

Cena:


ISBN

9788366134720: Wydawn

Drugi tom serii Wysłannicy

Zuza czuje się bardzo osamotniona od kiedy jej najlepsza przyjaciółka została Guardianką. a chłopak się od niej oddalił. Z dawnego życia została jej tylko muzyka. dzięki której może być sobą.

Podczas jednego z koncertów ktoś strzela do Zuzy. Patryk w ostatniej chwili zasłania dziewczynę swoim ciałem. ratując jej życie. Łamie w ten sposób jedno z najważniejszych praw Guardianów i zostaje zesłany do Tentatoskich obozów pracy. które znajdują się w sercu tajemniczej Guerry.

Zuza podejmuje ryzykowną decyzję i przedostaje się do niebezpiecznej krainy. aby odzyskać ukochanego. Jednak wraz z nią pojawił się tam ktoś inny. Ktoś. kto bardzo namiesza w życiu dziewczyny.

Czy Zuzie się uda uratować Patryka? Czy jest gotowa zaryzykować swo

29: https://woblink.com/ebook/wolf-magda-mila-139023u

Cena:jarosław świeczkowski, daria mikołajczak, grosfeld jan, far cry primal mapa, bajki robotów pdf, balet ktory niszczy, ekg pdf, pątnik, jacek oskarbski, władysław tatarkiewicz historia filozofii pdf, monachomachia interpretacja, stanislaw bielen, japoński wachlarz bator, rodzina rybożernych ptaków, wyzsza szkola ekonomii i innowacji, temperament psychologia, zjawiska krasowe na świecie, www edulandia pl, geotermiczna dolina mapa, szatan z siódmej klasy audiobook za darmo cały, bajkoterapia literatura…