Dalekie Pawilony. Tom 1

Autor: Mary Margaret Kaye

Ponadczasowa historia. która od lat fascynuje czytelników i widzów. Angielska klasyka w nowym wydaniu!

Poruszająca i pełna zwrotów akcji historia osadzona w XIX-wiecznych Indiach. Poszukiwanie własnej tożsamości. zakazane uczucie. pełne niebezpieczeństw i przygód życie – a wszystko to u stóp mitycznych Himalajów. zwanych przez Hindusów Dalekimi Pawilonami.

Ashton Pelham-Martyn urodził się w brytyjskiej rodzinie. W kolonialnych Indiach miało to oznaczać życie w dostatku. władzę i przywileje. Jednak chłopiec. osierocony w wieku czterech lat. zostaje wychowany przez Hinduskę i jako zwykły służący trafia na dwór radży. Będąc już młodzieńcem. w obawie o własne życie musi uciekać i w dramatycznych okolicznościach poznaje prawdę o swoim pochodzeniu. Dorastający Ash sta

:

Cena:


ISBN

9788380875937: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/jak-wygrac-kazde-negocjacje-robert-mayer-126577u

Cena:


1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128734/epub

1:

:

Cena:


Na szlaku trumien

Autor: Peter May

Wyspa Harris. Hebrydy Zewnętrzne.

Wyrzucony na plażę mężczyzna nie ma pojęcia. gdzie się znajduje ani kim jest. Stopniowo dowiaduje się kolejnych szczegółów o sobie: nazywa się Neal Maclean i zjawił się na Harris przed rokiem. by pisać książkę. Tyle że w jego komputerze nie ma po niej ani śladu. Jedyne. co znajduje w domu. to mapka z zaznaczoną trasą zwaną Szlakiem Trumien.

 

Wyspa Flannana.

Na niezamieszkanej wysepce archipelagu Hebryd Zewnętrznych. z której ponad sto lat temu w tajemniczych okolicznościach zniknęło trzech latarników. zostają znalezione zwłoki zamordowanego mężczyzny. Policja podejrzewa Macleana. A jemu trudno dowieść niewinności. skoro nadal niewiele pamięta i sam nie jest o niej przekonany.

 

Edynburg.

Karen Flemming. zbuntowana nastolatka.

Autor: Anna Gielewska

Cena:jezioro łabędzie mp3, marcin meller gruzja, zaczytana i bestia, medioznastwo, cień i kość mag, ugrupowania poetyckie dwudziestolecia międzywojennego, kurs pisarstwa, aleksander żabczyński już nie zapomnisz mnie, strategia marketingowa pdf, słownik encyklopedyczny, wschód ziemi, spis treści ania z zielonego wzgórza, ten dzień blanka lipińska docer, podstawy chemii nieorganicznej pdf, rozmowy z bogiem tom 2 pdf, metoda aktuarialna…