Laboratorium w szufladzie. Anatomia człowieka

Autor: Zasław Adamaszek

Laboratorium w szufladzie” to cykl przeznaczony dla osób ciekawych świata. pasjonatów. hobbystów… a przede wszystkim praktyków. Czytelnicy znajdą wiele inspiracji do prowadzenia własnych doświadczeń i eksperymentów.

Każda książka jest bogato ilustrowana materiałami graficznymi i zdjęciami. Każdy poruszony temat zawiera wyczerpujący. praktyczny opis zjawiska. doświadczenia. przyrządu czy aktywności. Autorzy nie stronią od wejścia na poziom wyższy. niż tylko popularne ujęcie tematu. To zamierzona prowokacja intelektualna. Pogłębione ujęcie pozwala poczuć smak eksperymentu. doświadczyć radości poznawania i odkrywania różnorodności świata oraz stojącej wobec niego – twórczej wyobraźni.

Wydawnic: https://woblink.com/ebook/uraz-kregoslupa-jerzy-kiwerski-126883u

Cena:


ISBN

9788320055917: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/uraz-kregoslupa-jerzy-kiwerski-126883u

Cena:


Smak ciebie

Autor: Kristen Proby

Dla Mii Palazzo gotowanie to coś więcej niż praca. Dla swojej restauracji stworzyła mistrzowskie menu pełne pysznych i seksownych dań.
Teraz o Pokusie mówią w prestiżowym telewizyjnym programie kulinarnym.
Serce i wysiłek. które Mia włożyła w to miejsce. wreszcie zaczynają się zwracać.
A potem w kuchni pojawia się Camden Sawyer. największa pomyłka jej życia…
Camden Sawyer to kulinarny geniusz uznany na całym świecie. Nie oprze się zaproszeniu do Portland na rozgrywkę z Mią przed kamerami nowego programu telewizyjnego. Ale czy zdoła ją przekonać. że chemia. która łączy ich w kuchni. może być równie oszałamiająca w sypialni? I czy oboje odważą się przyznać. że nigdy o sobie nie zapomnieli?
Ani Mia. ani Camden nie zdają sobie jeszcze sprawy. o jak wysoką stawkę

9.9: https://woblink.com/ebook/ponadwymiarowy-zasieg-umyslu-wojtowicz-maksymilian-126910u

Cena:


Oni odbudowali i rozwijali Polskę

Autor: Andrzej Karpiński

Publikacja zawiera 22 eseje. opracowane przez wybitnych polskich współczesnych uczonych. poświęcone wielkim Polakom. których pierwsze lata aktywności przypadały na okres międzywojenny. ale przez wiele lat działali również w Polsce Ludowej. Jest to więc książka o pokoleniu. które odbudowało Polskę ze zniszczeń II wojny światowej i zbudowało Polskę przemysłową w której obecnie żyjemy. o ludziach którzy odgrywali szczególną rolę w kształtowaniu nauki. kultury i gospodarki naszego kraju. Poszczególne eseje poświęcone są wybitnym uczonym (Aleksander Gieysztor. Bohdan Suchodolski). filozofom (Tadeusz Kotarbiński. Władysław Tatarkiewicz) ekonomistom (Czesław Bobrowski. Edward Drożniak. Michał Kalecki. Adam Krzyżanowski. Oskar Lange. Edward Lipiński. Stanis

36: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-i-inzynieria-produkcji-wybrane-zagadnienia-joanna-kurowska-pysz-127715u

Cena:audiobook mp3 download, drzewo genealogiczne edypa, marcin zabawa, ebook chłopcy z placu broni, salomon creed, nefrytowa szpilka, królewska era galacticos, dinozaury kontra ludzie, medaliony czytaj online, rozmowy z seryjnymi, pisarze średniowiecza, w wysokiej trawie online, sposoby rozwiązywania problemów, jak zbudować poczucie własnej wartości, stephen king pdf, patrycja kamińska, ludwik von mises, książki do nauki angielskiego pdf, marcin gorazda, ivo vuco…