Tumisie

Autor: Dawid Głodek

„Tumisie” Dawida Głodka to przyjemna bajeczka dla dzieci przedstawiająca rodzinne perypetie sympatycznych misiów. Leon – tata Tumiś oraz synek Tymek wyruszają w podróż. aby przekonać się co spowodowało. że dotychczas wartka rzeka płynąca przed ich domem zmieniła się w niewielki strumyczek. Przy okazji pragną zdobyć kilka sadzonek świetlistych malin. stanowiących ich ulubiony przysmak. Przewrotny los rzuca je jednak w wir niezapomnianych przygód tuż po opuszczeniu domu. Odwiedzają Bobrzą Dolinę w trakcie wodnego festynu i poznają jej mieszkańców. Oferują pomoc w odnalezieniu nowego mieszkania dla Fiodora – napotkanego po drodze kreta. Jednakże w drodze do odnalezienia sadzonek świetlistych malin spadają w otchłań ciemnej jaskini. żeby następnie zostać porwanym przez wodę i wylądować w Królestwie Fitocenó

4.99: https://woblink.com/ebook/z-rytmem-rymy-krotkie-utwory-od-zartow-po-polityczne-tadeusz-kurowski-17704u

Cena:


ISBN

9788379004546: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/shavrill-prosba-i-zadanie-tomasz-kolomyjski-18067u

Cena:


Inteligencja. Twórcza odpowiedź na nasze czasy

Autor: praca zbiorowa

Jak w twórczy sposób zmierzyć się z wyzwaniami zmieniającego się świata

OSHO przekonuje. że najlepszą metodą usprawnienia inteligencji nie jest wcale trening skupiony na intelekcie. Intelekt operuje logiką. a inteligencja działa w sposób paradoksalny. Intelekt rozkłada zjawiska na czynniki. aby przekonać się. w jaki sposób funkcjonują. Inteligencja scala je. aby objąć całokształt rzeczy. OSHO podkreśla. że gdy edukacja kładzie zbyt duży nacisk na rozwój intelektu. zostaje zaburzona naturalna równowaga. niezbędna w rozwoju jednostki i społeczeństwa. Tylko poprzez dowartościowanie inteligencji możemy w twórczy sposób zmierzyć się z wyzwaniami zmieniającego się świata.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 20.99


Creative writing publicystycznych tekstów dziennikarskich

Autor: Piotr Lewandowski

Na polskim rynku wydawniczym nadal odczuwa się brak szerokiej oferty nowoczesnych. a przy tym profesjonalnie przygotowanych publikacji. uczących współczesnego warsztatu dziennikarskiego. Proponowane dzieło. autorstwa Piotra Lewandowskiego. ma tą szczególną wartość. iż napisane jest z ogromnym wyczuciem dla problemów warsztatowych przed jakimi staje młody adept sztuki dziennikarskiej. Ma mu służyć i ułatwiać profesjonalizację jego warsztatu pracy. Dzieło to tworzy oczywistą całość z pierwszą pracą P. Lewandowskiego. poświęconą praktyce dziennikarskiej (‚Creative writing informacyjnych tekstów dziennikarskich’) i jest jego naturalną kontynuacją.Również i tym razem Autor kładzie silny nacisk na ukazanie jak istotną rolę w pracy dziennikarza odg

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 14


https://woblink.com/product-publication/download/17688/epub

1:

:

Cena:efekt lucyfera zimbardo, jena bitwa, dobry dramat, biblioteka ebooków, forever my girl online, blokersi, controlling pdf, klub wielbłądów, skuteczny menedżer, justyna winnicka, poezja funeralna, obudź się i zacznij żyć, dura mobi, paula marcinkowska, duchowny w minarecie…