Coś do ukrycia

Autor: Iwona Kowalska

Julia ma wymarzoną pracę w teatrze. a w planach ślub z przystojnym finansistą Filipem. Wszystko to traci. gdy rodzina narzeczonego odkrywa w trakcie świątecznej kolacji wstydliwy epizod z jej przeszłości. Chcąc odzyskać honor i serce Filipa. Julia postanawia z pomocą przyjaciół udowodnić wszystkim członkom jego rodziny. że każdy ma coś do ukrycia. Zmieniając twarze i metody działania. młodzi awanturnicy stają się częścią życia każdego z uczestników przyjęcia i realizują plan zemsty.

Jakie sekrety mogą skrywać: wzięty psycholog. była posłanka. ksiądz proboszcz. szanowany biznesmen i babcia szlachcianka? Przekonaj się. czy Julia udowodni wszystkim. że nie ma ludzi idealnych. a przy okazji zobacz współczesny świat w krzywym zwierciadle.

24: https://woblink.com/ebook/blask-szminki-jakub-barakomski-127705u

Cena:


Po dwóch stronach barykady. Miłość za żelazną kurtyną

Autor: Grażyna Wosińska

Powrót z Francji do powojennej komunistycznej Polski okaże się największym błędem Marii i jej córki Agaty. która zapłaci za tę decyzję szczególnie wysoką cenę.

Bronek Basista potrzebuje pieniędzy na spłatę kredytu. Gdy okazuje się. że być może mógłby się starać o odszkodowanie za krzywdę rodziców. którzy przeżyli gehennę w komunistycznej Polsce. zaczyna interesować się historią własnej rodziny. Jego matka. Agata. urodziła się we Francji. dokąd babcia Maria wyemigrowała za chlebem. Po powojennych zmianach ustrojowych w Polsce. zaczadzone propagandą kobiety zdecydowały się reemigrować do ojczyzny. Jakież było ich zdziwienie. gdy zamiast oczekiwanego raju robotników. napotkały biedę i wszechobecne represje.

28: https://woblink.com/ebook/gerappa-rafal-staromlynski-127697u

Cena:


ISBN

9788380170827: Wydawnictwo

Format

26.78: https://woblink.com/ebook/czas-internacjonalizacji-wyzwania-dla-polskich-uczelni-marek-zimnak-bianka-siwinska-128049u

Cena: Bianka Siwińska


Cywilizacja Dusz

Autor: Deyev Aleksander

Czytając tę książkę. zachęcam dotknąć naszego prawdziwego Ja. Być może. wówczas zaczniemy odczuwać potrzebę odzyskania czegoś wewnątrz siebie. czegoś. co nie zmieniło się przez te wszystkie lata. a zostało ukryte pod maskami grania i dopasowywania się. Tego. czym jest nasza Dusza. Nasz świat jest pełen ludzi z utraconą Duszą. tracimy ją kiedy żyjemy długie lata w całkowitej nieświadomości posiadania Duszy. Wcześnie w dzieciństwie straciliśmy z nią kontakt pod wpływem wzorców narzuconych nam przez autorytety: rodzinę. szkołę. kolegów. literaturę. filmy. nauki duchowych nauczycieli. Wciąż szukamy zewnętrznych wzorców. które pomogą nam stać się atrakcyjnymi i budzić podziw. Jednak po latach orientujemy się. że niczego nie osiągnęliśmy i tyle razy zmienialiśmy maski. iż sami zapom

Wydawnictwo: NordiPress

Cena: 17.9


ISBN

9788375156249: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/jak-nie-zabic-swoich-roslin-southern-nik-128178u

Cena:profesjonalizmy, allen eskens, negocjacje handlowe, bioshock poradnik, krystian pera, wiek niewinności online, scenariusze teatralne dla dorosłych, audioustawy, rak pęcherzyka żółciowego, komunikacja interpersonalna ćwiczenia, małgorzata podgórska, o północy w czarnobylu pdf, michorowski z trędowatej, roczniki kroniki, upili się młodym winem, księżniczka elena, grzegorz libor, cykl z joanną chyłką, farming simulator 15 gry, sekrety uwodzenia słowami…