Jak uczyć się szybciej i skuteczniej

Autor: Natalia Minge

Czy wiesz. że wyniki nauki i pracy tylko w pewnym stopniu zależą od inteligencji? Osoba. która ma ogromne zdolności. ale nie wie. jak z nich korzystać. będzie uzyskiwała znacznie gorsze rezultaty niż ktoś przeciętny. 

Dzięki książce opracowanej przez doświadczonych psychologów dowiesz się. w jaki sposób lepiej koncentrować się na zadaniu i dzięki temu oszczędzać czas. Poznasz metody szybkiego czytania ze zrozumieniem. m.in. skanowanie slalomowe lub po przekątnej. Odkryjesz 16 skutecznych technik uczenia się. przydatnych w życiu codziennym. np. metodę haków. akronimy. rymowanki liczbowe. rzymski pokój czy skojarzenia przydatne w nauce języków obcych. Dowiesz się. jak tworzyć efektywne mapy myśli. oraz poznasz techniki wspierające kreatywność. szczególnie użyteczne. gdy poszukujesz twórczych rozwiązań problemów.

Ponad 150 ćwiczeń pomoże ci w pełni wykorzystać swój potencjał. Przekonaj się. że pamięć właściwie nie ma ograniczeń – trzeba tylko nauczyć się z niej korzystać!

Dzięki poradnikowi dowiesz się m.in.:

– jak poszerzyć pole widzenia i dzięki temu czytać szybciej?

– dlaczego warto nauczyć się żonglowania?

– w czym pomoże ci szczęśliwy długopis na egzaminie?

– jak skutecznie uczyć się słówek w języku obcym?

O autorach:

Natalia i Krzysztof Minge – psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem. którzy w swojej poradni Hipokampus prowadzą m.in. warsztaty szybkiego czytania. twórczego myślenia oraz doskonalące umiejętność koncentracji. Są autorami sześciu poradników w serii Samo Sedno oraz wielu artykułów dotyczących technik samorozwoju.

Wydanie I książki ukazało się pod tytułem Techniki samorozwoju. czyli jak lepiej zapamiętywać i uczyć się szybciej.

Wydawnictwo: Edgard

Cena: 25.9


Wydawnictwo

eSPe: Format

31473

https://woblink.com/product-publication/download/31473/epub: 1

Cena:


ISBN

9788301194901: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/odmienne-czy-zwyczajne-joanna-mizielinska-31586u

Cena:


Kolacja na jachcie

Autor: Rachel Bailey

Znana piosenkarka jazzowa April Fairchild straciła pamięć. Dowiaduje się. że w wypadku. w którym brała udział. zginął mężczyzna – Jesse. April nie wie. kim był Jesse i dlaczego podarował jej pięciogwiazdkowy hotel. Poznaje brata zmarłego Jesse’a. przystojnego biznesmena Setha Kentrella. który za wszelką cenę chce odzyskać hotel…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99mobi książki, gra wstępna po angielsku, ten dzień pdf za darmo, psychologia różnic indywidualnych, patofizjologia książka, biblia w malarstwie, anna trzeciak, następny do raju pdf, runy słowiańskie, the secret garden pdf, sztuka pierdzenia pdf, the secret garden pdf, podręcznik psychomagii, polsko łaciński słownik, wiesław kotański, bajki robotów pdf, obóz świętych pdf, lawrence durrell żony, arabska wiosna skutki, ecclesia de eucharistia pdf…