Pokraj

Autor: Andrzej Saramonowicz

‚Zdaniem wielu naukowców niewyjaśnione przypadki zgonów mężczyzn w wieku czterdziestu lat spowodowane są monotonią ich życia seksualnego’. donosi prasa w Pokraju. Inżynier Sebastian Rawa ma do czterdziestki trzy tygodnie i – czyż można mu mieć to za złe? – nie chce umierać. Dlatego za namową swojego serdecznego przyjaciela. Adasia Rembelskiego. umawia się przez internet z dwudziestoletnią czarnoskórą ekspedientką Anitą Bułas. która marzy o karierze aktorskiej. Choć świat filmu jest mu całkowicie obcy. inżynier Rawa. namówiony przez przyjaciela. udaje przed dziewczyną reżysera filmowego. Jednak perfekcyjnie zaplanowana randka błyskawicznie wymyka się̨ spod kontroli. wciągając inżyniera Rawę w wielopiętrową intrygę. w której ścierają się najpoważniejsze siły

29.9: https://woblink.com/ebook/lawless-t-m-frazier-125247u

Cena:


Przebudzeni bogowie

Autor: Sylvain Neuvel

Pasjonująca kontynuacja „Śpiących gigantów” – jednej z najlepszych książek o kontakcie ludzi z obcą cywilizacją.Ludzkość musi stawić czoło najeźdźcom z kosmosu. ale Rose Franklin i jej towarzysze z Korpusu Obrony Ziemi nie zamierzają się poddać. Kluczem do powstrzymania inwazji jest odkrycie sekretu leżącego u podstaw zaawansowanej technologii Obcych. Najpotężniejszą bronią jest wiedza – odpowiednio wykorzystana może stać się kluczem do władzy nad Ziemią. a może nawet nad gwiazdami.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 35.9lalka bolesław prus, powrót do jedwabnego ebook, aneta wator, teoria rewolucji, test ze znajomości lektury stary człowiek i morze, początek nora roberts, książki o himalaizmie chomikuj, angielski dla początkujących testy pdf, polska sztuka współczesna, biblioteka ebooków, karolcia kruger, b.a. paris pozwól mi wrócić, ten mężczyzna tom 3, milosc i co dalej, beata kasprzyk, geografia regionalna polski pdf, krzyżówka angory…