Chcę cię mieć na zawsze

Autor: Sarah M. Anderson

Daniel Lee. mający opinię człowieka bez skrupułów. skompromitował Christine. by wygrać kampanię polityczną przeciwko jej ojcu. Gdy dwa lata później ojciec Christine ponownie stara się o fotel senatora. media znów przypuszczają na nią atak. W Danielu niespodziewanie budzi się sumienie. Jest gotów zrobić wszystko. by Christine mu wybaczyła. I uświadamia sobie. że pożąda tej kobiety jak żadnej dotąd…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Kompendium wiedzy o Unii Europejskiej

Autor: Ewa Małuszyńska

Decyzja Wielkiej Brytanii o rezygnacji z członkostwa w Unii Europejskiej oraz kryzys migracyjny. zdominowały w ostatnim czasie dyskusje. odbywające się w krajach członkowskich wspólnoty oraz jej instytucjach. Dlatego pojawiła się konieczność przygotowania piątego. znacząco zmienionego i uaktualnionego „Kompendium wiedzy o Unii Europejskiej”.

Nowe wydanie ma na celu aktualizację zagadnień. w kontekście obecnych wieloletnich ram finansowych 2014-2020 oraz innych procesów. jakie zaszły w rozwoju i funkcjonowaniu Unii Europejskiej w ostatnich latach. Autorzy omawiają m.in.: kolejne rozszerzenia UE i strefy euro. zmiany w funkcjonowaniu strefy euro po kryzysie. nowy budżet UE. fundusze europejskie i system ich wdrażania oraz zmiany w wybr

26: https://woblink.com/ebook/jezioro-anna-radwan-zbikowska-bianca-bellova-135568u

Cena:


Wojna i pokój. Tom 7

Autor: Lew Tołstoj

‚Wojna i pokój’ to 9-tomowa klasyka uznana za rosyjską epopeje narodową. Niezwykła opowieść o Rosji z czasów wojen napoleońskich. Zawiera szczegółowy obraz społeczeństwa tamtych lat. wyższe sfery i ich majątki. tradycyjny model rodziny oraz przedstawienie motywu wojny i pokoju oraz miłości i cierpienia. wszystko to w doskonale wyważonych proporcjach. Dla zainteresowanych historią i kulturą Rosji powinna to być pozycja obowiązkowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


Klub Pickwicka

Autor: Karol Dickens

Utwór opowiada o przygodach i podróżach członków tytułowego klubu i ich przywódcy – Samuela Pickwicka.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Świerszcz za kominem

Autor: Karol Dickens

„Świerszcz za kominem” to historia o ludzkiej dobroci. pokonywaniu trudnych chwil w życiu. o miłości oraz o szczęściu. którego blask widać z mieszczącego się niedaleko ogniska domowego. Tytułowy owad jest strażnikiem tego ogniska. chroniącym się przed mroźną zimą za kominem i dającym swoje dobre rady tym. którzy go wysłuchają.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


ISBN

9788380322745: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/ostaniec-czyli-ostatni-swiadek-jerzy-w-borejsza-134798u

Cena:mieczysław dobija, podstawy programowania mikrokontrolera 8051, potęga podświadomości joseph murphy audiobook, kodeks pracy 2020 pdf, jak być geniuszem, operacje reagowania kryzysowego, test osobowości id16, czarne stopy lektura, czarna dalia, ludlum bourne, przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki pdf, przekład audiowizualny, diagnoza społeczna 2017 pdf, kreskówki z dzieciństwa, natura i kultura, psychiatria bilikiewicz pdf, eagle elite, sposób na elfa pdf za darmo, o sierotce marysi i siedmiu krasnoludkach, borowski do gazu…