Zostawiłeś mi tylko przeszłość

Autor: Adam Silvera

Griffin cierpi na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Uwielbia Harry’ego Pottera i liczby parzyste. Theo jest fanem Gwiezdnych wojen i wierzy w światy równoległe. W którymś z nich na pewno wciąż żyje. W którymś z nich obaj nadal są szczęśliwi. Jednak nie w tym.

Tworzyli parę idealną. Bajka skończyła się. gdy Theo wyjechał na studia do Kalifornii i poznał nowego chłopaka. Tam też wydarzył się tragiczny wypadek. który zmienił wszystko. 

Życie Griffina w jednej chwili przeistoczyło się w równię pochyłą. Jedyne. co mu zostało. to żal i sekrety. Na domiar złego. jego ból jest w stanie zrozumieć tylko Jackson – nowy chłopak Theo z Kalifornii.

Żeby budować jakąś przyszłość. Griffin musi stawić czoło przeszłości. Przeszłości. która wydarzyła się naprawdę. a nie te

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 31.9


zapowiedź Zapadnij w serce

Autor: Ginger Scott

Autorka książki „Chłopak taki jak ty” przywraca wiarę w drugą szansę

Po tragicznych wydarzeniach z przeszłości Rowe próbuje poukładać sobie życie na nowo. Chociaż każdego dnia towarzyszy jej strach. który zostawia głębokie blizny na duszy. dziewczyna decyduje się na odważny krok. Wyjeżdża na studia z dala od rodzinnego domu.

Kiedy na drodze dziewczyny staje przystojny Nate. Rowe powoli rozważa wyjście ze swojej skorupy. Zaprzyjaźnia się z popularnym sportowcem. skrycie zastanawiając się. czy jest warta czegoś więcej.

Czy jest gotowa zakochać się na nowo i pozwolić. aby ktoś pokochał ją? Czy uda się jej pogodzić z przeszłością i zacząć żyć bez strachu?

__

O autorce

Ginger Scott – autorka wielu k

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


ISBN

9788365648471: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-dlugoterminowe-decyzje-finansowe-dominika-kordela-maciej-pawlowski-134573u

Cena: Maciej Pawłowskiandrzej jakubik, książki logopedyczne, dieta w insulino pdf, aktywa i pasywa banku, odżywianie dla zdrowia paul pitchford, osobowość infp, pan tadeusz sprawdzian pdf, weteran katy regnery pdf, aleksandra banaszkiewicz, mahdiego, dziady cz 3 opracowanie, audiobook, włam się do mózgu chomikuj pdf, witaj karolciu streszczenie, dziady ii, mistyczki, plastusiowy pamiętnik lektura, walc stulecia, platforma net, bo we mnie jest ex, konturek fizjologia pdf, pszczoła bach i skrzypce…