Humanistyka [w czasach pop]. Minibook

Autor: autor zbiorowy

Michał Paweł Markowski | Henryk Markiewicz | Łukasz Tischner | Józef Majewski | Wybór tekstów opublikowanych się na łamach miesięcznika ‚Znak’ z okazji 700. wydania

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99


Jestem najlepszy z tomu Nowe przygody Mikołajka. Minibook

Autor: René Goscinny

‚Wybierz swoją ulubioną przygodę! Mały urwis z paczką kumpli – Alcestem. który ciągle je. Gotfrydem. który ciągle ma nowe zabawki. i Euzebiuszem. który lubi dawać chłopakom w nos – nie wiedzieć czemu. zawsze wkurzą swojego opiekuna. Rosoła. A przecież za każdym razem chcą jak najlepiej. Arcydzieło duetu Goscinny & Sempé pokazuje. jak dorastać. żeby wciąż pozostać dzieckiem. Mikołajek to już klasyka. no bo co w końcu kurczę blade! Rozdział Nowych przygód Mikołajka w minibooku. ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 3.99


Inteligencja. Sposoby oddziaływania na IQ. Dlaczego tak ważne są szkoła i kultura

Autor: Richard E. Nisbett

Kto jest bardziej inteligentny. Azjaci czy mieszkańcy Zachodu? Czy rzeczywiście Ludzie Księgi uzyskują lepsze rezultaty w nauce? Czy grupowe różnice w wynikach testów można uzasadniać czynnikami genetycznymi? Co mogą zrobić rodzice. by podnieść poziom inteligencji swoich dzieci? Co sprawia. że niektóre narodowości wyróżniają się w inżynierii. a inne w nauce? Czy szkoły mogą zlikwidować różnice w osiągnięciach edukacyjnych pomiędzy przedstawicielami różnych klas społecznych i ras? 

Od pesymistycznych tez książki ‚The Bell Curve’ po bardziej współczesne kontrowersje wokół poglądów genetyka Jamesa Watsona na temat rasy i inteligencji konsekwentnie nie bra

22.9: https://woblink.com/ebook/placebo-dlaczego-dziala-cos-co-nie-dziala-barbara-dolinska-8369u

Cena:


Inteligencja. Sposoby oddziaływania na IQ. Dlaczego tak ważne są szkoła i kultura

Autor: Richard E. Nisbett

Kto jest bardziej inteligentny. Azjaci czy mieszkańcy Zachodu? Czy rzeczywiście Ludzie Księgi uzyskują lepsze rezultaty w nauce? Czy grupowe różnice w wynikach testów można uzasadniać czynnikami genetycznymi? Co mogą zrobić rodzice. by podnieść poziom inteligencji swoich dzieci? Co sprawia. że niektóre narodowości wyróżniają się w inżynierii. a inne w nauce? Czy szkoły mogą zlikwidować różnice w osiągnięciach edukacyjnych pomiędzy przedstawicielami różnych klas społecznych i ras? 

Od pesymistycznych tez książki ‚The Bell Curve’ po bardziej współczesne kontrowersje wokół poglądów genetyka Jamesa Watsona na temat rasy i inteligencji konsekwentnie nie bra

22.9: https://woblink.com/ebook/placebo-dlaczego-dziala-cos-co-nie-dziala-barbara-dolinska-8369u

Cena:


ISBN

97883: Grzegorz Rogóż

Zaczynasz biegać i chciałbyś bezpiecznie trenować? Jesteś już doświadczonym biegaczem i chciałbyś osiągać coraz lepsze rezultaty? Z tym poradnikiem rozwiejesz swoje wątpliwości i pogłębisz wiedzę dotyczącą biegania.

Dowiesz się. jak planować treningi. ułożyć właściwą dla swoich potrzeb dietę i wybrać odpowiednią technikę biegania. Poznasz sposoby na urozmaicenie treningu. radzenie sobie na różnych nawierzchniach i w trudnych warunkach atmosferycznych. Nauczysz się mądrze wykorzystywać możliwości swojego organizmu i nie dopuszczać do przetrenowania. Dowiesz się. jak unikać kontuzji i błędów wynikających z niewiedzy albo zaniedbań tak. aby sport przynosił ci przede

:

Cena:


Zachód słońca na Santorini

Autor: Emma Darcy

Przypadkowe spotkanie Christiny i greckiego magnata branży winiarskiej Ariego Zavrosa jest zaskoczeniem dla nich obojga. Przed sześcioma laty przeżyli piękny romans. ale Ari nie chciał się wówczas wiązać i porzucił Christinę. Teraz dowiaduje się. że ma z nią pięcioletniego syna. Kiedy ponownie spotyka ją na Santorini. jest gotów zrobić wszystko. by przekonać Christinę do małżeństwa.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99hillman james, doom eternal poradnik, bialy welon, zło w każdym z nas, 3kino, niedaleko pada trup od denata, kaprysik: damskie historie, dymy nad birkenau pdf, atlas świata pdf, chanson de roland, prawo rzymskie pdf, historia internetu pdf, klimat polski pdf, lubieżna, człowiek ekonomiczny, światło gwiazd, paweł soja, korona na zawsze, prl śmieszne, stalker zew prypeci poradnik, test ortograficzny online, łobocki metody i techniki badań pedagogicznych, wyhoduj sobie wolność…