Star Force. Tom 7. Unicestwienie

Autor: B.V. Larson

Kyle’a Riggsa czeka niezła przeprawa.

W „Unicestwieniu”. siódmej powieści z serii Star Force. nic nie idzie zgodnie z planem. Trzy niedawno założone ludzkie kolonie w układzie Eden radzą sobie coraz lepiej. lecz liczne siły dążą do ich wyeliminowania. Skorupiaki proszą o pomoc. choć są zaprzysięgłymi wrogami Sił Gwiezdnych. Czy okażą się potencjalnymi sojusznikami. czy też podstępnymi zdrajcami? I dlaczego temperatura oceanów na ich światach rośnie?

Tajemnice piętrzą się nawet wtedy. gdy Riggs wyrusza zbadać sytuację. Niebiescy ślą niejasne groźby. a Ziemia prosi o zawarcie pokoju. Komu można zaufać. a kto trzyma ukryty za plecami sztylet?

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


ISBN

9788381193344: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/sila-serca-jerzy-bandrowski-128577u

Cena:


Kształtowanie się zachowań komunikacyjnych u dzieci z uszkodzeniami i/lub dysfunkcjami ośrodkowego ukladu nerwowego

Autor: Marlena Kurowska

Autorka podjęła problem kształtowania się komunikacji. w tym językowej. u dzieci z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego (OUN).

Zasadniczym celem było scharakteryzowanie procesu kształtowania się komunikacji. a przede wszystkim systemowych zachowań językowych u dzieci w warunkach. jakie stwarza nieprawidłowe funkcjonowanie mózgu. Autorka starała się. aby zastosowane w badaniu próby eksperymentalne ukazywały – we wzajemnym powiązaniu – funkcjonowanie poszczególnych podsystemów języka. Dlatego też sprawdzała struktury językowe o różnym stopniu organizacji: wypowiedzi. zdania. wyrazy. a także pojedyncze dźwięki mowy – głoski.

Zebrany

25.2: https://woblink.com/ebook/humanistyczne-przeslanki-niepokoju-irena-wojnar-128057u

Cena:


Przewodnik po świecie suplementów

Autor: MARK MOYAD

Książka zawiera porady dotyczące leczenia suplementami ponad stu przypadłości – od zapalenia stawów. przez zgagę. wysoki poziom cholesterolu. po migrenę i łuszczycę.

Czy złocień pomaga na bóle migrenowe? Jakie witaminy utrzymają skórę w dobrym stanie? Które zioła poprawiają nastrój? Kiedy suplementy są niebezpieczne. a kiedy są wyrzuceniem pieniędzy w błoto?

Doktor Mark Moyad. magister zdrowia publicznego (MPH). jest jedynym lekarzem medycyny w Stanach Zjednoczonych. który dzięki specjalnie utworzonemu stanowisku może w pełni poświęcić się badaniu witamin. składników mineralnych. ziół i innych suplementów diety. Od przeszło 25 lat zgłębia tę fascynującą dziedzinę. korzysta z suplementów w swojej codziennej praktyce i podróżuje z wykładami kierowanymi do lekarzy i pacjentów. poszerzając ich wiedzę i uświadamiając. jakie substancje z wachlarza dostępnych leków oraz suplementów mogą pomóc. a którymi nie warto zawracać sobie głowy.

Powstały w oparciu o najnowsze badania. jak również czerpiący z klinicznego doświadczenia autora. Przewodnik po świecie suplementów. poprowadzi cię po świecie aktualnych rozwiązań i możliwości leczenia – tych. których skuteczność została potwierdzona i tych. które okazały się nietrafione. Książka kompleksowo omawia najrozmaitsze przypadłości i schorzenia. od zapalenia stawów. zgagi i wysokiego poziomu cholesterolu po fibromialgię. migrenę oraz łuszczycę. Doktor Moyad daje jasne wskazówki. rozwiewając wątpliwości dotyczące sprzecznych informacji i udzielając konkretnych porad. które możesz wprowadzić w życie już dziś. Nie waha się wskazywać. które substancje są przereklamowane. bezwartościowe. a niekiedy wręcz szkodliwe. Przedstawia też ranking najskuteczniejszych rozwiązań. żebyś wiedział. co wypróbować w pierwszej kolejności – jednocześnie szczerze przyznaje. gdy leki ogólnodostępne lub wydawane na receptę stanowią w danej sytuacji lepsze rozwiązanie.

Przewodnik po świecie suplementów nie jest pobieżnym przeglądem zagadnienia – to źródło konkretnych. rzeczowych i praktycznych porad popartych rzetelnym opisem każdego problemu zdrowotnego. Jesteś zagorzałym wielbicielem medycyny alternatywnej? A może dopiero z zaciekawieniem wkraczasz na nowy grunt świata suplementów? Kompleksowy. oparty na dowodach z badań naukowych Przewodnik to w obu sytuacjach pozycja obowiązkowa dla każdego. komu zdrowie nie jest obojętne.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 69.9


Jak rozmawiać z córką o seksie?

Autor: Wendy Elizabeth Chapin

Każdy rodzic staje pewnego dnia przed wyzwaniem. jakim jest rozmowa o dojrzewaniu. także w aspekcie płciowości człowieka. W jakich okolicznościach i kiedy podjąć ten temat. a przede wszystkim – co zrobić. by dziecko otworzyło się na dialog. Autorka książki Jak rozmawiać z córką o seksie? udowadnia. że nawet w dzisiejszym świecie – zdominowanym przez media epatujące erotyką – można sprawić. by dorastająca córka zrozumiała. że seksualność jest Bożym darem i to od nas samych zależy. jak ten dar wykorzystamy. Podstawą jest wychowanie w rodzinie pełnej wiary. miłości i wzajemnego zaufania. Jako rodzice nie podejmiemy decyzji za nasze dzieci. Mamy jednak wpływ na to. jakich wyborów będą one dokonywać w swoim nastoletnim i dorosłym życiu.

Wendy Chapin w swojej książce „Jak rozmawiać z córką o seksie?” przekonuje. że o seksualności można mówić odważnie. bez lęku i wstydu. Pokazywać ją jako dar od Boga. Dar. z którym czasami mamy sporo problemów. Autorka podpowiada rodzicom jak rozmawiać z dziećmi o seksualności. jaki im towarzyszyć w dojrzewaniu i w podejmowaniu mądrych i świadomych wyborów w przyszłości.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.99


Wietnamska przygoda

Autor: Stanisław Długosz

Książka zawiera wspomnienia autora z dwóch pobytów w Wietnamie w latach 1954-1955 i 1956-1957. Autor był członkiem polskiej delegacji w Międzynarodowej Komisji Kontroli i Nadzoru nad zaprzestaniem działań wojennych w Wietnamie. Ciekawe są zarówno obserwacje związane z pracą w Międzynarodowej Komisji jak i te dotyczące codziennego życia mieszkańców Wietnamu w tym czasie.

Wydawnictwo: Elipsa

Cena: 12.6


Odcienie bezpieczeństwa. Obszary badań. kierunki rozwoju

Autor: Marek Walancik

Ogromna dynamika przemian. jako cecha charakterystyczna rozwoju współczesnych społeczeństw. obejmuje wszystkie sfery życia człowieka. Świat współczesny. w którym żyjemy. ulega tak dynamicznym przemianom. iż nie jesteśmy wstanie za nim podążać. Zachodzące zmiany nie omijają żadnej ze sfer życia ludzkiego. Jak pisze Zbyszko Melosik nie ulega wątpliwości. że świat na przełomie wieków (i tysiącleci) jest zupełnie inny niż ten. który pamiętamy z lat naszego dzieciństwa. Rzeczywistość nie jest już monolityczna i jednoznaczna. lecz niejednorodna i sfragmentaryzowana. pełna tysięcy małych. sprzecznych z sobą narracji.

We współczesnej rzeczywistości nasze życie zostało zdominowane przez

https://woblink.com/product-publication/download/127729/pdf: 1

Cena:słowiański rodowód, tajemniczy ogród mp3, laurelin paige uwikłani obsesja pdf, jej wysokość p pdf, żmijowisko książka pdf, poród naturalny książka, świadczenie urlopowe nauczycieli, chłopiec kret lis i koń, sherlock holmes pdf, kropla życia, rytm życia kępiński, zasada dekorum, piotr napieralski, m. łobocki, zadane pl j angielski, biesy pdf, hohol, trup na plaży, obróbka plastyczna pdf, krótka rozprawa między trzema osobami…