Rozwój moralności w świecie starożytnym od Homera do czasów Chrystusa

Autor: Tadeusz Zieliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Od autora: Problem moralności. czyli problem cnoty. może być ujęty z dwu stanowisk. Pierwsze ujęcie dotyczy treści. że tak powiem. moralności. z jego rozwoju w starożytności. bardzo poważnego. łatwo zdajemy sobie sprawę. porównując znaczenie. w którym Homer używa słowa ‘arate’ – tężyzna. dzielność – z tym. jakie ma od czasów Platona aż do naszych dni. jako cnota. Drugie ujęcie dotyczy środków. przez które człowiek staje się lub jest cnotliwym. W stosunku do tego ujęcia antyk też przeżył długi i stanowczy rozwój od Homera aż do szkół sokratycznych. pomimo to j

24.9: https://woblink.com/ebook/skradzione-godziny-maria-solar-32285u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32202/epub

1: Autor

:

Cena:


Sztuka wychowania czyli jak pomóc dziecku i zadbać o siebie

Autor: Agnieszka Wróbel

To znakomity poradnik Agnieszki Wróbel. psychoterapeutki. autorki m.in. bestsellera „Asertywność na co dzień…”. Książka przyjaznym i zrozumiałym językiem podpowiada jak wychować odważne i twórcze dziecko. które wyrośnie na asertywnego. szanującego siebie i innych dorosłego.

„Sztuka wychowania. czyli jak pomóc dziecku i zadbać o siebie” to poradnik dla rodziców i wychowawców. który zainspiruje cię do wypracowania własnej postawy w relacji z dzieckiem. Książka podzielona jest na 3 części. W części 1 dowiesz się jakie są prawdziwe potrzeby dziecka. Część 2 pomoże ci uniknąć tego co może zaszkodzić relacji z dzieckiem. Część 3 zawiera wskazówki – co warto zastosować.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 27czarny młyn pdf, małgorzata dragan, złączeni honor cora reilly pdf doci, jacek brzostynski, mikrobiologia heczko pdf, fryderyk wielki o polakach, zwłoki hitlera, katarzyna michalak zemsta, music sacram, piotr c pokolenie ikea pdf, teza do rozprawki, strategie marketingowe rodzaje, filozofia bytu, państwo teoretyczne sienkiewicz, chłopi 1 tom, bruno drweski, audiobook dywizjon 303…