Dokumentacja VAT po zmianach od 1 lipca 2015 r.

Autor: INFOR PL SA

Od 1 lipca 2015 r. zmienia się rozliczenie VAT od dostaw towarów objętych odwrotnym obciążeniem. Nowe obowiązki będą mieli również dostawcy tzw. towarów wrażliwych. Dlatego ustawodawca wprowadza nowe formularze i zmienia dotychczasowe deklaracje VAT. Z publikacji „Dokumentacja VAT po zmianach” dowiesz się m.in.: – Kto będzie składał nowe informacje VAT-27 – Jak zmienią się zasady wypełniania deklaracji VAT-7. VAT-7K. VAT-7D. VAT-8. VAT-9M – Jak wypełniać nową informację VAT-27. – Kto będzie składał VAT-28. – Ponadto w publikacji będą omówione wzory wszystkich faktur. jakie zostały przewidziane w ustawie o VAT oraz zasady ich rozliczania.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.92


:

:

Cena:


ISBN

9788308058046: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/klucze-adam-lang-17296u

Cena:


1

:

:

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 725 (10/2015)

Autor: autor zbiorowy

Jak feminizm zmienił nasze postrzeganie rzeczywistości społecznej? Dlaczego bywa zawłaszczany przez popkulturę i politykę? Co naprawdę wzmacnia kobiety. a co nie pozwala im wyjść poza utarte schematy?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 11.9każde martwe marzenie mobi chomikuj, zdrajcy wyklętych, o pochodzeniu gatunków, agnieszka adamowicz, audiobook mistrz i małgorzata, françois olivennes, fiszki angielski mp3, list w sprawie polonistów, nowa historia ewolucji człowieka, wyzima klasztorna, chłopiec zwany gwiazdką, biochemia harpera 2018, języku ognia, klus stańska, instynkt łowcy, najlepsze thrillery, potęga podświadomości joseph murphy audiobook, kazimierz nowak rowerem i pieszo przez czarny ląd, przedwiośnie bohaterowie krótko, twierdza z powieści ogniem i mieczem…