Smak strachu

Autor: Sarah Hilary

Komisarz Marnie Rome wraca w trzeciej odsłonie bestsellerowej i nagradzanej serii kryminalnej. 

Czy w mieście pełnym kamer można zniknąć bez śladu?

Młoda dziewczyna powoduje śmiertelny wypadek drogowy i rozpływa się w powietrzu. Jej tropem rusza zespół śledczy niezrównanej Marnie Rome. Uciekinierka trafia do mrocznego domu. w którym głową rodziny jest nieobliczalny Harm. dający schronienie także innym zagubionym nastolatkom. Czy jednak dach nad głową jest w stanie wynagrodzić im cierpienie doświadczane każdego dnia? Co stanie się. gdy komisarz Rome spróbuje zagrozić rodzinie psychopatycznego Harma?

Mroczna. pasjonująca i przejmująca książka. Tak się powinno pisać kryminały. Sarah Hilary szturmem zdobywa gatunek. Wojciech Chmielarz

Wydawnictwo: https://woblink.com/ebook/salomon-creed-izabela-matuszewska-simon-toyne-30411u

Cena:


HR Business Partner Praktyczne rozwiązania budowania wysokoefektywnych organizacji

Autor: Praca Zbiorowa

Pozycja rekomendowana przez : Krajową Izbę Gospodarczą. Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner oraz Polish Society for Training & Development.

Książka HR Business Partner. Praktyczne rozwiązania budowania wysokoefektywnych organizacji pod redakcją Grzegorza Filipowicza zawiera 12 artykułów napisanych przez 11 autorów. których wspólną cechą jest posiadanie zarówno dobrego przygotowania teoretycznego. jak i głębokiego doświadczenia praktycznego.

Misją tej książki jest podzielenie się z Czytelnikami doświadczeniem i zainspirowanymi nim przemyśleniami. często wykraczającymi poza sztywne ramy najbardziej bezpośrednich skojarzeń z rolą i funkcją HRBP. jak np. problematyka szczęścia w pracy czy roli uważności w r

:

Cena:


25 miniemerytur

Autor: Jakub B. Bączek

Jakub B. Bączek (nazywany przez dziennikarzy najmłodszym polskim emerytem) to człowiek. który już w wieku 32 lat porzucił posadę prezesa w zbudowanej przez siebie firmie STAGEMAN i zdecydował się na model życia 50/50. Połowę swojego roku spędza więc na 25 urlopach. które nazywa „miniemeryturami’. a w trakcie drugiej połowy realizuje projekty związane z jego pasjami (jak inspirowanie innych czy praca z najlepszymi polskimi sportowcami w charakterze trenera mentalnego).

Ta nietuzinkowa książka jest podróżą śladami autora – zarówno geograficzną (przez takie miejsca jak Bali. Nowy Jork czy Rio de Janeiro). jak i mentalną (przez nawyki skutecznego działania i szczęśliwego życia).

Od teraz nie trzeba już szukać inspirujących historii z zagranicy – na

49: https://woblink.com/ebook/czlowiek-i-pies-o-glaskaniu-stresie-i-oksytocynie-daniela-portl-christoph-jung-30351u

Cena: Christoph Jung


Współcześni kochankowie

Autor: Emma Straub

‚Błyskotliwa i zabawna powieść o tym. co to znaczy nareszcie wydorośleć wiele lat po osiągnięciu dojrzałości’. New York Times

Elizabeth. Andrew i Zoe przez lata wspólnie przeżywali swoje życiowe wzloty i upadki. Teraz zbliżają się do pięćdziesiątki. mieszkają w samym sercu Brooklynu i z przerażeniem stwierdzają. że ich dzieci właśnie zaczęły ze sobą sypiać.

Współcześni kochankowie to niezwykle dowcipna opowieść o ekscytującym uroku młodości. piorunującym zaskoczeniu rzeczywistością wieku średniego i o tym. że zamiłowania – do gotowania. muzyki czy pielęgnowania przyjaźni – nigdy nie przemijają. przeciwnie. z biegiem lat ewoluują i dają coraz lepsze owoce.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 14.9wycena nieruchomości podejście dochodowe przykład, iwona menzel, ksiegarnia internetowa ebook, agnes michał wiśniewski, opowieści fantasy, masaz synkardialny, mma fighter. walka, skąd się wzięło nazwisko, niemiecki dla dzieci ćwiczenia do wydruku, wirtualna uczelnia łazarskiego, królowa mroku i powietrza cassandra clare, układ tn-s, dziewczyna która wróciła, michalda, ta która musi umrzeć mobi chomikuj…