Pięć Przemian na polskim stole. Zdrowie. energia. długowieczność

Autor: Katarzyna Maria Puchacz

Odżywianie według Pięciu Przemian wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Jego zasady są ściśle związane z wewnętrznym zegarem biologicznym i przepływem energii przez poszczególne narządy naszego ciała w cyklu dobowym. Sposób przyrządzania posiłków według tej tradycji jest źródłem harmonii. równowagi wewnętrznej i gwarancją dobrego zdrowia.

Dzięki tej książce poznasz zasady odżywiania według Pięciu Przemian i pros­te przepisy na smaczne potrawy. Przygotowując posiłki ważne jest. abyś zachował odpowiednią kolejność dodawanych składników. Dieta ta często jest stosowana. aby pozbyć się określonych dolegliwości. W takim przypadku należy pamiętać o zakońc

39.3: https://woblink.com/ebook/wiek-to-nie-wyrok-10-sekretow-dlugowiecznosci-frank-lipman-136847u

Cena:


Krucjata Modliwy. Modlitewnik

Autor: Maria od Bożego Miłosierdzia (Maria od Bożego Miłosierdzia – Maria Divine Mercy)

 

Ten modlitewnik zawiera wszystkie modlitwy przekazane dotychczas prorokowi Marii od Bożego Miłosierdzia. to jest komplet Modlitw Krucjaty (1-170). sześć Litanii i modlitwy pozostałe. Zostały jej one podyktowane przez Trójcę Świętą oraz Matkę Bożą. Modlitwy zostały jej przekazane w ramach prorockich Orędzi. które rozpoczęły się w listopadzie 2010 roku. Są one zawarte w kilku tomach Księgi Prawdy – są dostępne na stronach internetowych. a także ukazały się w druku. Jezus chce. jak mówi Maria. aby cały świat był gotowy na Jego Powtórne Przyjście. i dlatego jest ważne. żebyśmy łączyli się w grupach Krucjaty Modlitwy na całym świecie. modląc się o to. aby każdy miał szansę zwrócić się do Ni

:

Cena:katzung farmakologia pdf, lucyferyzm, podręcznik do języka włoskiego pdf, podręcznik wojownika światła pdf, kazimierz nowak rowerem i pieszo przez czarny ląd, piotruś pan w ogrodach kensingtońskich, agnieszka adamowicz, norweski dziennik, władysław bartoszewski warto być przyzwoitym, dzieci z bullerbyn opracowanie, gra endera audiobook, średniowieczna opowieść z fantastycznymi zwierzętami, kolarstwo podstawy treningu, battlefront 2 poradnik, barbara winczura, nie ma kto pisać do pułkownika…