ISBN

9788328709508: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/minecraft-wyspa-max-brooks-ewa-ziembinska-137822u

Cena:


Królowie Wyldu

Autor: Nicholas Eames

Najlepsza książka fantasy 2017 roku. – Fantasy-faction.com.

Nagrody za najlepszy debiut fantasy 2017 r.

THE DAVID GEMMELL MORNINGSTAR AWARD.

THE REDDIT/FANTASY AWARD.

Lubisz Abercrombiego i Pratchetta – pokochasz Eamesa! – „Fantasy Review Barn”

Saga wraca na scenę!

Chwała nigdy się nie starzeje.

Clay Cooper i członkowie jego grupy niegdyś zasłynęli jako najokrutniejsi najemnicy. najlepsi z najlepszych w tej części Wyldu. Dni ich chwały dawno przeminęły. a oni sami oddalili się od siebie. rozpili się. przytyli i zestarzeli. Pewnego dnia na progu Claya pojawia się jego dawny kompan. Gabriel. Prośba. z którą przybywa. dotyczy misji. jakiej może się podjąć tylko ktoś bardzo odważny bądź bardzo głupi.

Córka Gabriela. Rose. została uwięziona na drugim końcu świata w mieście. które oblega chmara potworów nazywanych hordą z Wyldu. Aby dotrzeć pod mury miasta i pokonać hordę. reaktywowana Saga musi rozprawić się z kanibalami. żądnymi zemsty bogami oraz niedającą im chwili wytchnienia łowczynią głów.

Nadchodzi pora. by przywrócić Sagę do życia.

Genialny debiut… Rewelacyjna epicka fantasy…– „PublishersWeekly”

Szalona. porywająca. trzymająca w napięciu książka! Wspaniałe postaci – dający się lubić dranie. z którymi się zżyłem i którym kibicowałem podczas ich wędrówki – oraz przeróżne fantastyczne stwory. A wszystko to podlane specyficznym humorem. dzięki czemu podczas lektury ani na chwilę nie przestałem się uśmiechać. Cudo! – John Gwynne. autor Zawiści.

Doprowadzi was do śmiechu i płaczu… Wprost zabraknie wam tchu! Ta książka ma dosłownie wszystko! – K.J. Parker. autor Składanego noża oraz Młota Nicholas.

Eames wprowadził do gatunku fantasy wrażliwość rock’n’rollowca i dowcip kpiarza. – Sebastien de Castell. autor cyklu „Wielkie płaszcze’

Wartka akcja i poczucie humoru. Świetna książka! – Ian Irvine. autor Cienia na szkle.

Genialna. Pełna humoru i ciepła. – John Hollins. autor trylogii „The Dragon Lords”

Clay Cooper niegdyś był członkiem Sagi. najsłynniejszej grupy najemników na świecie. od tamtej pory jednak przeszedł na emeryturę i teraz wiedzie spokojne życie z żoną i dziewięcioletnią córeczką – to znaczy do czasu. gdy w jego progu staje Gabriel. dawny kompan i także członek Sagi. Potrzebuje pomocy. Jego córka Rose została uwięziona na drugim końcu świata w pewnym mieście. które oblega chmara potworów nazywanych hordą z Wyldu.

Clay niechętnie godzi się pomóc kompanowi i obaj wyruszają odnaleźć i zwerbować pozostałych członków Sagi. Będą to: Korg. rozkojarzony czarownik. Matrick. król-rogacz trzymany w uwięzieniu przez własną żonę. i Ganelon. śmiertelnie niebezpieczny wojownik. który dekady od rozwiązania Sagi spędził zamieniony w kamień.

Połączywszy siły. wyprawiają się na wskroś rozległego. pełnego potworów lasu o nazwie Wyld. Po drodze rozprawiają się z kanibalami. żądnymi zemsty bogami oraz niedającą im chwili wytchnienia łowczynią głów imieniem Ostróżka. Wszakże największym zagrożeniem jest czekająca na nich w mieście Castia horda. Aby się z nią uporać. członkowie Sagi muszą przekonać zarówno swoich rówieśników. jak i niecierpliwych młodzików. ażeby postawili na szali wszystko celem zdobycia tego. co jest najcenniejsze dla każdego najemnika: wiecznej chwały.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


Domino śmierci

Autor: Jonas Moström

Ordynator Erik Jensen w niewyjaśniony sposób znika w podziemnym przejściu szpitala Sundsvall w czasie nocnego dyżuru. Komisarz Johan Axberg szybko łączy to ze sprawą psychiatry Thomasa Hoffmana. który zniknął bez śladu w tym samym miejscu trzy dni wcześniej. Kiedy zmasakrowane ciało Hoffmana zostaje znalezione w lesie. wszystko wskazuje na to. że był więziony. a potem brutalnie zamordowany. Zarówno w przypadku Hoffmana. jak i Jensena morderca pozostawił kostkę domina. Policja z Sundsvall prosi o pomoc grupę profilerów z Krajowej Policji Kryminalnej. ale psychiatra Nathalie Svensson się waha. Ma za sobą wiele traumatycznych przeżyć i przede wszystkim potrzebuje ciszy i spokoju w domu w Uppsali.

Kiedy jednak wychodzi na jaw. że jej siostra jako ostatnia widziała Erika Jensena żywego. Nathalie postanawia przyjąć zlecenie. Rozpoczyna się polowanie na człowieka odczuwającego przymus zabijania. Należy znaleźć Erika Jensena zanim będzie za późno. Czy w kolejce czeka więcej ofiar? I przede wszystkim: co oznaczają kostki domina?

‚Domino śmierci’ to druga książka z serii o Nathalie Svensson.

Proza Jonasa Moströma jest energiczna. inteligentna. trafia w punkt i nigdy nie traci intensywności. Zmusza czytelnika do zarwania nocy. a świt. który nastaje potem nie ma już tego światła. którego się spodziewaliśmy.

Arne Dahl

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


Karamoja. Ostatni Wojownicy

Autor: Robert Ziółkowski

Robert Ziółkowski w swojej najnowszej książce ukazuje kolejny fragment męskiego świata. W „Łowcach głów” i „Wściekłym psie” były to dylematy. jakie przed facetem stawia praca w policyjnej spec jednostce . w „Tuż za rogiem” – mężczyzna uwikłany pomiędzy kobietami. a wymaganiami. jakie stawia mu dzisiejszy świat. „Ostatni Wojownicy” są powrotem do korzeni męskości. odkrywaniem przez białego. cywilizowanego człowieka pierwotnych wartości. które czerpie od żyjących na poziomie neolitu Wojowników niezależnego plemienia Karamojong w północnej Ugandzie. To tęsknota człowieka uwikłanego w skomplikowaną cywilizację za prostymi emocjami i jasnym kodeksem postępowania. Książka podróżnicza. awanturnicza i refleksyjna w jednym.

Wydawn: Replika

Cena: 29.9miasto królewskie, wydawnictwo pruszyński, medycyna estetyczna bez tajemnic pdf, oczy wilka alicja sinicka chomikuj, ekonometria maddala pdf, karta nauczyciela komentarz, tajemnicze początki, gta 4 solucja, czerwony kapturek słuchowisko, chico xavier film, światopogląd krzyżówka, fitoestrogeny zagrożenia, nauka o dźwiękach, moda polska warszawa, piotr zychowicz obłęd 44, cukierku, ty łobuzie audiobook…