Lilli. Zjednoczeni władcy

Autor: M. R. Marco

„Zjednoczeni władcy” to trzecia i ostatnia część trylogii „Lilli”. Po przebyciu niezwykłej podróży główna bohaterka dociera do gór Birralad. Wraz ze swymi przyjaciółmi oraz władcami Tyrastaren w ostatecznej wojnie stanie naprzeciw legionom nieumarłych. Czy wystarczy jej mocy i sił. by pokonać samego Pana Śmierci? Czy może wesprze ją ktoś. kto czekał w ukryciu przez wiele wieków. by odrodzić się i ukazać całemu Tyrastaren?

Marek Rogowicz – od najmłodszych lat żyje między rzeczywistością a fantazją. W wieku dziewięciu lat pierwszy raz zagrał w gry komputerowe. w których się zakochał i dzięki nim rozwijał swą wyobraźnię. Wielbiciel książek fantasy. Od 2004 roku mieszka w Irlandii. Pracował w branżach. w których monotonia puka do drzwi.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Poznaj ćwiczenia typu mobility zwiększające ruchomość w stawach biodrowych

Autor: Beata Golberg

Staw biodrowym jako staw kulisty. umożliwia ruch we wszystkich płaszczyznach. Z e-booka dowiesz się. jakie ćwiczenia mogą zwiększyć efektywność Twojej terapii stawów biodrowych.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 9.9


Ułamki czasu i pejzażu

Autor: Ida Jadwiga Łubińska

„Ułamki czasu i pejzaży” to zbiór opowiadań lub jak niektórzy uważają zbiór esejów.

Być może dla tego. że znaleźć tam można relacje z podróży do krajów egzotycznych i tych bliższych. że jest trochę metafizyki i prozy życia. Są pytania egzystencjalne i próby nań odpowiedzi. Na pewno jest różnorodność. Lubię sięgać do ‚osobistej biblioteki wspomnień” by wyłuskać z niej zatrzymane w pamięci obrazy i wydarzenia.

A mam z czego wybierać. Od życia dostałam bonusy w postaci niezwykłych przygód. podróży i zdarzeń.

Zapraszam do lektury.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 9jerzy dziewulski o terrorystach w polsce, cel elle kennedy pdf, orwell 1984 mobi, thrille, wywiady sroczyńskiego, jagiellonka anna, asiunia sprawdzian, brześć 1939, bręborowicz położnictwo i ginekologia, cesarz nihon-ja, jacek pająk, nawiedzony dom na wzgórzu shirley jackson, obróbka skrawaniem książka, mgły avalonu pdf, katarynka pl, kuracja witaminą d3 w wysokich dawkach chomikuj, srebrne oczy, ziemiański cyberpunk…